«Air Lituanica» tiesiogiai skraidins iš Vilniaus į Hamburgą

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ plečia savo veiklą jungdama Lietuvą su Vokietija – nuo balandžio 30 d. reguliariųjų skrydžių tvarkaraštį papildys tiesioginis reisas į Hamburgą – skrydžiai vyks 3 kartus per savaitę.

„2014 m. įsibėgėjusios „Air Lituanica“ Vokietijos kryptys – Berlynas ir Miunchenas – ypač pagerino atvykstamąjį turizmą, tad tikime, kad prie turistų srauto į Lietuvą didinimo prisidės ir Hamburgas. Šio maršruto atidarymas – tarsi savotiškas rekordas, kadangi iš Vilniaus oro uosto į Vokietiją vykdysime daugiau tiesioginių skrydžių nei bet kokia kita aviakompanija – vasara net 16 skrydžių per savaitę trimis kryptimis“, – sako „Air Lituanica“ komercijos direktorius Simonas Bartkus.

Vilniaus oro uosto vadovas Artūras Stankevičius pastebi, kad jungtis tarp Lietuvos ir Vokietijos yra svarbi ir šalies ekonomikai, ir Lietuvos oro uostams. „Manau, kad kuo daugiau tiesioginių skrydžių bus vykdoma į stipriausią Europos ekonomiką turinčią Vokietiją, tuo Lietuva taps patrauklesnė jų verslui ir turizmui. Tikime, kad nauja kryptis į Hamburgą ir iš jo ne tik praplės Lietuvoje gyvenančiųjų pasirinkimą, bet ir paskatins Šiaurės Vokietijos gyventojus atvykti pas mus“, – teigia A. Stankevičius.

S. Bartkus priduria, kad per pirmą vasaros sezoną planuojama pervežti mažiausiai 8 tūkst. keleivių, iš kurių apie 5 tūkst. turėtų sudaryti į Vilnių turizmo ir darbo reikalais atvykstantys vokiečiai.

Antras pagal dydį Vokietijos miestas Hamburgas yra ekonominis ir kultūrinis šalies Šiaurės centras, kuriame gyvena 1,7 mln. gyventojų, o įvertinus visą geografinę aplinką – net 3,5 mln. žmonių šis miestas yra apsipirkimo, pramogų ir kitų kultūrinių įvykių sostinė. Pagrindinis ekonominis miesto veiksnys neabejotinai yra uostas – tai antrasis pagal dydį uostas Europoje. Hamburgas yra aštuntas didžiausias miestas Europos Sąjungos teritorijoje ir didžiausias ES miestas, kuris nėra sostinė.

Hamburgas išsiskiria tiltų ir kanalų gausa, pavyzdžiui, tiltų yra apie 2,5 tūkst., o tai daugiau nei Amsterdame ir Venecijoje kartu sudėjus. Hamburgas, kaip ir Vilnius, labai žalias miestas – žalioji zona sudaro net 14 proc. miesto ploto.

Skrydžiai į Hamburgą bus vykdomi tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais. Skrydžio trukmė iš Vilniaus – 1 val. 45 min., atgal – 1 val. 55 min. Skrydžiai bus vykdomi su 86 vietų „Embraer 175“ tipo orlaiviu ir 46 vietų „Embraer 145“.

Prekyba bilietais jau prasidėjo, kainos nuo 49 EUR/169,19 LTL. Bilietus į Hamburgą, kaip ir kitomis, jau įprastomis, kryptimis, galima įsigyti „Air Lituanica“ internetinėje svetainėje arba kitose skrydžių paieškos sistemose, kelionių agentūrose. „Air Lituanica“ taip pat vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Stokholmą, Paryžių, Briuselį, Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną ir Taliną bei sezoninius skrydžius į Prahą ir Bilundą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.196522sec.