Sixt laimėjo «Geriausios pasaulyje automobilių nuomos kompanijos» apdovanojimą

Prestižinis Niujorko laikraštis „Premier Traveler“ apdovanojo kompaniją „Sixt“ kaip geriausią pasaulyje automobilių nuomos kompaniją. Daugiau nei 10 tūkst. „Premier Traveler“ skaitytojų dalyvavo apklausoje internetiniame puslapyje www.premiertravelerusa.com.

Apdovanojimų ceremonija vyko Los Andžele „Sofitel viešbutyje“. Jos metu taip pat buvo apdovanotos kitos garsios kelionių versle esančios įmonės.

„Mes dėkojame „Premier Traveler“ skaitytojams, kurie įvertino „Sixt“ kompaniją už sunkų darbą. Šis apdovanojimas mums įrodo, kad „Sixt“ yra vertinama ne tik Europoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose“, – sakė Regine Sixt, kompanijos rinkodaros ir pardavimų viceprezidentė.

Šiais metais šimtąsias įkūrimo metines švenčianti kompanija „Sixt“ veiklą Jungtinėse Amerikos Valstijoje pradėjo 2011 m. Kompanijos padaliniai veikia Atlantos, Majamio, Fort Lauderdale, Orlando, Fynikso, West Palm Beach oro uostuose.

Apie „SIXT“. SIXT– pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymoir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu http://www.sixt.lt/; www.facebook.com/sixt.lietuva.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::1.0323391sec.