Didžiausi Baltijos šalyse vartai - Vilniaus oro uoste

Vilniaus Tarptautiniame oro uoste įspūdingo dydžio – virš 1000 kvadratinių metrų dydžio (76x14m) - lėktuvų angaro automatinius vartus suprojektavo ir pagamino UAB "Ryterna"* specialistai.

Savo sudėtingumu šis projektas pranoko visus per 15 įmonės veiklos metų vykdytus projektus, kuriuos sėkmingai įgyvendino didžiausia Lietuvoje pakeliamų sekcinių vartų ir jiems skirtos (susijusios) įrangos gamintoja "Ryterna".

Bendrovė "Ryterna" ir anksčiau buvo gaminusi specifinių konstrukcijų, didelių gabaritų angarų vartus, tačiau šis projektas išsiskyrė ypatinga konstrukcija ir dydžiu.Tai - didžiausi lėktuvų angaro vartai Baltijos šalyse. Virš keturiasdešimt tonų sveriantys vartai buvo montuojami kelis mėnesius.

Projekto vadovas Vidmantas Matulis šio projekto įgyvendinimą vadina sėkmingu – vartai funkcionuoja puikiai, masyvų judantį gaminį nuo "netikėtumų" saugo 5 pakopų apsaugos sistema, vartai atitinka visas Europos Sąjungos normas ir saugumo reikalavimus.

Nuolat tobulindama savo darbuotojų profesinius įgūdžius ir plėsdama įmonės veiklos sritis, "Ryterna" vis dažniau dalyvauja įvairiuose projektuose, kur reikia pasiūlyti nestandartinius inžinierinius sprendimus – specializuotus priešgaisrinius vartus, vartus į šaldytuvus, į laivų ar katerių garažus, saugyklas ir t.t.

Tokius projektus įmonės specialistams jau teko įgyvendinti ir Lietuvoje, ir Vakarų Europoje – Vokietijoje, Olandijoje, Skandinavijos šalyse.

Vystydama masinę garažo vartų gamybą, įmonė vis labiau orientuojasi į ypatingos techninės kompetencijos reikalaujančius projektus, kurių sėkmingą įgyvendinimą lemia aukšta "Ryternoje" dirbančių specialistų kvalifikacija.

*Savo veiklą pradėjusi 1993 metais bendrovė "Ryterna" gamina ir parduoda pakeliamus garažo, sekcijinius vartus, įvairią automatinę atidarymo įrangą ir konstrukcines detales pakeliamiems vartams, o taip pat teikia kvalifikuotas jų montavimo ir garantinio aptarnavimo paslaugas. Įmonės atstovybės veikia Estijoje, Latvijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje, Azerbaidžane, Kazachstane ir Kinijoje. Įmonei suteiktas sertifikatas DIN EN ISO 9001. Šiuo metu įmonėje dirba 350 darbuotojų.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Bebrenes muižas parks TAKA
Bebrenes muižas parks ir izcils dārzu un parku mākslas piemineklis, viens no vizuāli izteiksmīgākajiem ainavu parkiem Latvijā, tā platība 7,9 hektāri. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.06.2025 - 08.07.2025 Zilākais ūdens, kādā esi peldējies! Latvia Tours - Berga bazārs
Pastaigā pa bruģētajām Rodas vecpilsētas ieliņām, kur katrs stūris elpo vēsturi un romantiku. Šī sala ir kā dzīva pasaka, kas apvieno kultūru, | Skatīt vairāk
no 637 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.36719799sec.