Wrislit savo klientus pakvietė į verslo pusryčius tema „Kelionių kaštų ir resursų planavimas“

Š.m. gegužės 14 dieną „AAA WRISLIT“ savo esamus ir potencialius klientus pakvietė į verslo pusryčius tema „Kelionių kaštų ir resursų planavimas“.

Verslo pusryčiai

Intensyvėjant verslo plėtrai, kelionių išlaidos tampa reikšminga sąnaudų dalimi įmonių biudžete, o įmonės darbuotojų laikas vis labiau vertinamas ir taupomas. „AAA Wrislit“ verslo pusryčių metu kelionių agentūra „AAA Wrislit“ ‚ oro bendrovės „SAS“, „Lufthansa“ atstovai, lojalumo kompanijos „Vaičiulis Human Resources Consulting“ pristatė idėjas padedančias įmonėms efektyviai planuoti verslo keliones ir mažinti kelionių kaštus bei taupyti laiką.

 

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

"Pirmiausia norime padėkoti už pakvietimą į tokį šaunų renginį, kuriame išmokome taupyti pinigus ir be galo brangų laiką.
Renginio metu buvo tikrai naudingos informacijos darbui su kelionėmis ir naudosimės įgyta patirtimi.Buvo labai malonu su Jumis susipažinti bei pabendrauti.
Ačiū už puikų renginį!"

"Renginys buvo puikus, labai daug naujo ir įdomaus sužinojau.
Kažkokią ypatingą atmosferą sukuriate jūs per šiuos seminarus.
Didelis dėkui už gerą nuotaiką!

"Norėjau padėkoti už puikius verslo pusryčius, kuriuose tikrai sužinojau daug vertingos informacijos."

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vecračinas pilskalns TAKA
Vecračinas pilskalns atrodas Augšdaugavas novada Naujenes pagastā Daugavas labajā krastā Vecračinas sādžā, 2,5 km uz D no Izvaltas dzelzceļa stacijas. | Skatīt vairāk
Svini savus svētkus kopā ar mums! Burzma
Garšu un notikumu telpa Burzma-ēdienu halle Rīgā ar terasi. Brokastis, pusdienu piedāvājums, kafija, dzērieni, vakariņas baudīšanai restorānā. | Skatīt vairāk
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.78956699sec.