Kalėdinėje mugėje prekiaus daugiau nei 100 amatininkų

Lapkričio 30 d. Vilniaus prekybos centre „Panorama“ prasidės Kalėdinė mugė, kurioje meno dirbiniais, papuošalais, drabužiais, konditerijos gaminiais ir įvairiais suvenyrais prekiaus daugiau nei 100 amatininkų iš visos Lietuvos. Kaip ir pernai, dalis amatininkų, pristatysiančių savo darbus mugėje, bus VšĮ „Trakų neįgaliųjų užimtumo centro“ nariai.

„Šių metų mugei esame paruošę daug rankų darbo gaminių, kuriuos iš visos širdies gamino fizinę ar protinę negalią turintys žmonės. Pernai mugės lankytojai stebėjosi, kad visi mūsų parduodami gaminiai yra pagaminti negalią turinčių žmonių,“ – sakė Asta Kandratavičienė, VšĮ „Trakų neįgaliųjų užimtumo centro“ vadovė.

 

Jos teigimu, neįgaliųjų centro nariai šiemet prekiaus rankų darbo dirbiniais tarp kurių bus Kalėdinių atvirukų ir papuošimų, medinių, molinių ir lino gaminių, taip pat žvakių, pagamintų iš vaško, surinkto centro bityne.

Pasak mugės organizatorių, šiemet norą dalyvauti šventinėje mugėje pareiškė beveik 3 kartus daugiau amatininkų nei pernai, kuomet mugė buvo surengta pirmą kartą. Amatininkai suvažiuos iš visos Lietuvos ir mugėje prekiaus ne tik kalėdiniais suvenyrais, bet ir šviežiais maisto produktais, įvairiais vienetiniais aksesuarais, medžio dirbiniais ir kitokiomis gėrybėmis.

„Paskutiniu metu mugės tapo populiarios ir mėgstamos sostinės gyventojams bei svečiams. Todėl, turėdami tokiam renginiui tinkamą erdvę, ir šiemet suteikėme galimybių amatininkams iš visos Lietuvos prekiauti rankų darbo dirbiniais. Tikimės, kad tokia mugė taps šilta šventine tradicija, kurią tęsime daugelį metų“, - sakė Aušra Balčiūnaitė, „Panorama LT“ rinkodaros vadovė.

Kalėdinė mugė pekybos centre „Panorama“ nuo lapkričio 30 d. vys aikštėje, kur stovi viena didžiausių sostinėje kalėdinių eglučių, bei antrame aukšte. Mugės metu prekybos centre taip pat bus organizuojami įvairūs šventiniai renginiai vaikams.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pēdējā brīža ceļojumi! - vienmēr svaigi Estravel Latvia
Brīvdienu atpūta // SPA piedāvājumi // Piedzīvojumu ceļojumi // ...pēdējā brīdī - aizraujoši! | Skatīt vairāk
no 298 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.02.2025 - 14.03.2025 Sapņu kruīzs pa Rietumvidusjūru Latvia Tours
Vidusjūras kruīzs no Barselonas apvieno greznību, kultūru un dabas skaistumu, sākot ar Gaudi šedevriem, La Rambla un katalāņu garšām | Skatīt vairāk
no 699 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.03.2025 - 15.03.2025 Aizraujošs skolēnu brīvlaiks Liepājā! Liepājas reģiona TIB
Liepāja piedāvā plašas iespējas, kas ļauj aizraujoši un lietderīgi pavadīt brīvdienas. Iepazīsti pilsētas vēsturi, aktīvi izkusties, izbaudi dabu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.03.2025 - 13.03.2025 Pēdējais brīdis uz ĒĢIPTI! Latvia Tours
Pēdējā brīža piedāvājums — tava iespēja aizbēgt no ikdienas un doties neaizmirstamā atpūtā par izdevīgu cenu! | Skatīt vairāk
no 385.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.19281888sec.