Europiečiams pristatytos turistų piniginei draugiškos pramogos Lietuvoje

Naujausiame Europos kelionių komisijos (ETC - European Travel Commission) skaitmeniniame žurnale „Visit Europe“ pristatomos nemokamos turistinės pramogos ir objektai Lietuvoje ir kitose Europos šalyse.
 

„Geriausi dalykai gyvenime – nemokami. Europa už dyką!“ – skelbia rugpjūčio mėnesio žurnalo viršelis, kuriame pristatomi patrauklūs ir nemokami Europos šalių turistiniai objektai: muziejai, gamtos paminklai, paplūdimiai, nacionaliniai parkai, gastronomijos ir muzikos festivaliai bei kiti kultūriniai maršrutai.  


Lietuva šiame žurnale taupiesiems turistams siūlo savo gamtos grožį ir nacionalinius parkus, į kuriuos patenkant nereikia plačiai atverti piniginių ir pirkti bilieto. Žurnale pažymima, kad nėra geresnio būdo Lietuvos kraštovaizdžio pažinimui kaip dviračių trasos, kurios neretai driekiasi per saugomas teritorijas ir unikalius gamtos objektus. Taip pat, artėjant rudens sezonui, Lietuva pristatoma kaip grybų turtinga šalis, kur grybavimas prilygsta „dar vienai olimpinei šakai“. Pristatoma ir nemokama Birštono kurorto naujovė – vos prieš keletą mėnesių atidarytas mineralinio vandens garinimo bokštas. Tai pirmasis tokio pobūdžio statinys Lietuvoje, kuris sukuria jūros klimatą ir gerina sveikatą. Pasimėgauti sveikatai naudingomis procedūromis kurorto lankytojai gali nemokėdami už tai nė cento.

Rugpjūčio mėnesio žurnale „Visit Europe“iš viso pristatomos nemokamos pramogos ir objektai 20-yje šalių: Lenkijoje, Belgijoje, Portugalijoje, Vokietijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Graikijoje, Šveicarijoje, Kipre, Lietuvoje, Airijoje, Monake, Latvijoje, Slovakijoje, San Marine, Vengrijoje, Rumunijoje, Austrijoje, Turkijoje ir Estijoje.

Žurnalą „Visit Europe“ rengia ir platina Europos kelionių komisija - ne pelno siekianti organizacija, šiuo metu vienijanti 33 nacionalines turizmo organizacijas, įskaitant 8 už Europos Sąjungos ribų.

 
„Visit Europe“ leidinį skaitykite čia: http://visiteurope.cld.bz/VisitEurope-Magazine-August-2015

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.06.2025 - 09.07.2025 Gada iespaidīgākā Jaungada nakts Maurīcijā Latvia Tours
Skaisti, silti un eksotiski – vēl ir brīvas vietas, lai 2026. gadu sāktu zem palmu lapām Indijas okeāna krastā. Nenokavē – paradīze tevi gaida! 🌺 | Skatīt vairāk
no 1749 EUR
Vienmēr izpārdots - Muzikālais Bingo Baltic Beach Hotel & SPA
Izmēģini arī Tu interaktīvo un izklaidējošo muzikālo bingo! Dziedi līdzi un laimē vērtīgas balvas! | Skatīt vairāk
no 20 EUR
Stilīgs jumta terases restorāns un bārs! Stage 22
Rīgas 5 zvaigžņu viesnīcas «Grand Hotel Kempinski Riga» restorāna «Stage 22» apmeklētāji savas maltītes un izcilos kokteiļus var baudīt arī | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.06.2025 - 04.07.2025 Delfinārijs-pēdejās vietas! Nikos Travel
Sezonas populārāko braucienu uz Lietuvu- Delfinārijs un Jūras muzejs. Priecāsies gan bērni, gan pieaugušie. Smaidiem piepildīta diena!, 05.07.2025- | Skatīt vairāk
no 40 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.06586194sec.