Dar penkiasdešimt aviakompanijų pateko į juodąjį sąrašą

Europos Sąjunga saugumo sumetimais dar padidino juodąjį sąrašą. Net penkiasdešimt aviakompanijų įtraukiamos į ES juodąjį sąrašą. Šiuo metu sąraše puikuojasi net 281 aviakompanija. Visoms joms yra uždrausta skristi per ES teritoriją, įskaitant visas Sudano ir Filipinų aviakompanijas.

Juodojo sąrašo „laimėtojais“ laikomos Afrikos ir Azijos aviakompanijos. Net ketvirtadalis avarijų įvyksta būtent Afrikoje.

Iš juodojo sąrašo išbrauktos Air Koryo (Korėja) ir TAAG (Angola) aviakompanijos. Dabar joms bus galima skristi į ES teritoriją.

ES stebi ir kontroliuoja aviakompanijų veiklą, taip stengiamasi išvengti didelio masto nelaimių. Kontrolė turi nuodugniai patikrinti aviakompanijų lėktuvus. „Saugumas yra svarbiausias rodiklis“, teigia ES susisiekimo komisaras Siim Kallas. „Mes negalime leisti, kad po ES teritoriją skraidytų lėktuvai, kurie neatitinka tarptautinių saugumo standartų“.

Sudano ir Filipinų skrydžių valdžios institucijos pakartotinai pažeidė saugos taisykles, tad jos ir liko nepatikimomis aviakomponijomis. Tokių nepatikimų aviakompanijų Sudanas turi 12, bet Filipinai – net keturiasdešimt.

Išsamų juodojo sąrašo aviakompanijų sąrašą galima rasti čia (angliškai).

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.09.2025 - 13.09.2025 Baltijas lielākais Austeru festivāls Buržujs
2025.gada 13. septembrī no 12:00 - 21:00 rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt jau 16.Rīgas Austeru festivālu - Berga bazārā. | Skatīt vairāk
Sāpes un pietūkums locītavās? Republikas laukuma klīnika
Reimatoīdais artrīts nav tikai locītavu sāpes — tas ir autoimūns karš tavā ķermenī. Agrīna diagnostika var glābt kustību brīvību. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 31.08.2025 - 13.09.2025 Vasara turpinās! Latvia Tours
Turcija aicina iegrimt saulē un jūrā, baudīt izsmalcinātu atpūtu, iepazīt senās pilsētas un tirgus smaržas, kur katrs mirklis ir radīts gan | Skatīt vairāk
no 448.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.45873618sec.