Sumažintas turistams prieinamų Titikakos ežere plaukiojančių salų skaičius

Titikakos ežero plaukiančių salų, kuriose galės lankytis turistai, skaičius sumažintas nuo 50 iki 30. Tokį sprendimą priėmė vietos savivaldybė, kuri peržiūrėjo prioritetus ir nusprendė, kad geriau sumažinti lankomų salų skaičių ir taip pagerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Kiekivieną plaukiojančią salą kasdien aplanko nuo 500 iki 800 turistų. Salos gyventojų skaičius yra nedidelis, todėl jie negali aptarnauti visų svečių, o tai turi neigiamos įtakos turistų įspūdžiams ir kuriant salos įvaizdį.

Aukštikalnėse esantis Titikakos ežeras yra unikalus Peru gamtinis objektas. Ežere plaukiojančios salos žmonių rankomis padarytos beveik prieš tūkstantį metų, kai indėnai, gyvenę ežero pakrantėje, nesugyveno su karingaisiais inkais. Indėnai tiesiogine žodžio prasme apsigyveno ant ežero, – iš molio ir nendrių pasidarė sau gyvenamas vietas. Dabar šiose salose, kuriose yra bažnyčia, paštas, mokykla ir teismo rūmai, apytikriai gyvena vienas tūkstantis žmonių.

 

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.10.2025 - 05.11.2025 Novembris tropu noskaņās! Latvia Tours - Jēkabpils
Dodies uz Bali, Taizemi, Šrilanku, Zanzibāru, Dominikānu vai Maurīciju un izbaudi sauli, jūru un eksotikas burvību! | Skatīt vairāk
no 1399 EUR
Luksus Donavas kruīzi ar atlaidi līdz 25% Estravel Latvia
Baudiet Luksu Eiropas upju kruīzā - komfortablas kajītes, izsmalcinārts ēdināšanas piedāvājums, dzērieni, ekskursijas krastā, izklaides programma uz | Skatīt vairāk
no 2394 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.81455803sec.