Slidinėjimo trasos Neringoje – žvilgsnis į žiemišką Kuršių neriją

Ketinančius atvykti į Neringą raginame kartu su savimi pasiimti slides, rogutes ar snieglentes bei išbandyti slidinėjimo trasas Nidoje bei Juodkrantėje, snieglentininkų kalnelį NidojeUrbo kalno papėdėje.

Pažadame, kad emocijos, kurias patirsite slidinėdami lygumų slidėmis ar snieglentėmis, bus nepakartojamos. Mėgėjams skirtos trasos leis Jums pasigrožėti pačiais gražiausiais Kuršių nerijos kampeliais.

Informacija apie trasas:

Juodkrantės žalioji trasa (nuo kapinių)veda link Gintaro įlankos, suka į Dendrologinį taką, kur reto grožio ir aukščio šlaitas saugo nuo jūros vėjo. Pėsčiųjų taku slystant link jūros ir atgal Jūsų laukia smagios nuokalnės.

Trasos ilgis apie 3, 5 km, pėsčiųjų taku link jūros (pirmyn ir atgal) apie 2, 5 km. Trasos schema ( 136.4 kb )

Nidos raudonoji trasa prasideda nuo Neringos sporto mokyklos kylant šlaitu aukštyn, kur atsiveria nuostabūs vaizdai į jūrą ir marias. Nusileidimai nesudėtingi ir smagūs, kraštovaizdis įspūdingas: kalnapušių ir paprastosios pušies apsnigti miškai, marių tolumos, kopų masyvai. Bendras trasos ilgis apie 5 km.

Trasos schema ( 155.1 kb )

Nidos mėlynoji trasa prasideda nuo Nidos vidurinės mokyklos aikštyno, kur, pasukus į kairę, miško proskyna kyla šlaitu link jūros. Čia Jūsų laukia ilgos nuokalnės, įdomus reljefas.

Trasos ilgis apie 4 km. Trasos schema ( 159.9 kb )

Snieglentininkų kalnelis: Prieš 20 metų šioje vietoje veikė keltuvas, šiuo metu tai snieglentininkų mėgstama vieta. Link šio kalnelio veda kelias pro Nidos švyturį.

Kalno ilgis apie 100 m.

Trasas prižiūri gamta, mėgėjai ir Neringos sporto mokykla.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Glempings Daugavas lokos TAKA
Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos. | Skatīt vairāk
Glempings Daugavas lokos TAKA
Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.05.2025 - 18.05.2025 28. Gaujas plostnieku svētki Valmieras novada Tūrisma pārvalde
16.-17. maijā Strenčos tiksimies 28. Gaujas plostnieku svētkos “Kad Gaujas atvari mostas…”! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.05.2025 - 16.05.2025 Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā Liepājas reģiona TIB
Katru sestdienu un svētdienu plkst. 12.00, gids ar Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles “Lielais dzintars”, visus, kuri vēlas doties | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.34268403sec.