Lietuvos banko Pinigų muziejuje - nauja ekspozicija

Vilniaus centre (Totorių g. 2/8, Vilnius) įsikūrusiame Pinigų muziejuje lankytojai galės susipažinti su pasaulio pinigų ir bankininkystės istorija, Lietuvos pinigais, bankininkystės raida mūsų šalyje nuo pirmųjų kredito įstaigų atsiradimo iki šių dienų. Tai interaktyvus muziejus, pritaikytas ne tik pasyviai apžiūrėti ekspoziciją, bet ir pačiam aktyviai dalyvauti pažinimo procese.

Muziejus veiklą pradėjo prieš šešiolika metų, o 2010 m. pabaigoje atvėrė duris Gedimino prospekto ir Totorių gatvės sankirtoje. Čia, per du aukštus išsidėsčiusiose penkiose salėse, lankytojai gali susipažinti su pasaulio pinigų ir bankininkystės istorija, Lietuvos pinigais, bankininkystės raida mūsų šalyje nuo pirmųjų kredito įstaigų atsiradimo iki šių dienų.

Žiūrėkite vaizdo reportažą apie Pinigų muziejų


Moderniame Pinigų muziejuje lankytojams suteikiama galimybė ne tik apžiūrėti vertingus eksponatus ir susipažinti su informaciniuose stenduose pateikta informacija,bet ir patiems aktyviai dalyvauti pažinimo procese. Interaktyvios mokomosios priemonės stebėtoją paverčia dalyviu – jis gali savarankiškai nusikalti suvenyrinę plokštelę, pasisverti antspecialių svarstyklių ir sužinoti, kiek jis kainuotų, jei būtų auksinis, platininis ar sidabrinis.Ir tai toli gražu ne viskas. Virtualios ekspozicijos, teminiai filmai, žaidimai, specializuota interneto prieiga – visa tai galima rasti kompiuteriniuose terminaluose su liečiamaisiais ekranais. Daugiasluoksnėje muziejaus ekspozicijoje, kurioje susipina turtinga pinigų istorija ir šiandienos ekonominio gyvenimo aktualijos, įdomios informacijos ras kiekvienas.

Pinigų muziejus
Totorių g. 2/8, Vilnius
Tel.: 8 5 268 334, 268 346, el. paštas: [email protected]
www.lb.lt

Muziejaus darbo laikas:
Antradienį–ketvirtadienį 9.00–16.00 val.
Penktadienį 9.00–15.00 val.

Lankytojai konsultuojami ir į ekskursijas, edukacinius bei švietimo renginius registruojami iš anksto tel. (8 5) 268 0334 arba el. paštu [email protected], nurodžius lankytojų amžiaus grupę, pageidaujamą ekskursijos temą, kontaktinius duomenis.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.35733008sec.