Per Velykas V. Kudirkos aikštėje – medžių puošyba, gražiausių margučių rinkimai, ridenimo varžytuvės

Balandžio 1-ąją, antrą Velykų dieną, vilniečius ir miesto svečius, didelius ir mažus Vilniaus etninės kultūros centras kviečia į velykinį renginį „Dangus margučių raštuose“, kuris nuo 11 val. prasidės Vinco Kudirkos aikštėje.

11 val. kviečiami vaikai atsinešti pačių įvairiausių – dažytų, megztų, nertų, veltų, lipdytų, pieštų, klijuotų – margučių. Jais bus puošiamas pats gražiausias ir margiausiasVelykų medis Vilniaus mieste.

Nuo 12.00 val. visi kviečiami prisijungti ir prie kitų velykinių linksmybių – dalyvauti gražiausio, originaliausio, tradiciškiausio margučio rinkimuose, margučių ridenimo rungtyje, pasisupti sūpuoklėse, pašokti, pažaisti su kitais šventės dalyviais ir pabendrauti su Velykų Bobute ir gauti jos margintą kiaušinį.

Aikštėje kartu linksminsis „Kaukių akademijos“ aktorių sukurti personažai – kiškiai, meškos, gandrai ir kiti gyvūnai, koncertuos folkloro grupė „ByTikZyz“. Vinco Kudirkos aikštėje labai laukiamos šeimos, nes vaikams šiemet bus skirta ypač daug veiklų.

Šiais metais antroji Velykų diena sutampa su dar viena iš senų laikų atėjusia juokų, išdaigų ir nekaltų apgaulių švente – „Melagių diena“. Tad kartu su šventės personažais pasiruoškite papokštauti.

Į aikštę atsinešti kuo daugiau geros nuotaikos ir margučių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.44162107sec.