Balandis – saugaus eismo mėnuo

Šiemet Šiaulių „Aušros“ muziejus jau trečius metus iš eilės organizuoja prevencinę saugaus eismo akciją „Balandis – saugaus eismo mėnuo“, per kurią visą balandžio mėnesį siūloma aplankyti „Aušros“ muziejaus padalinį – Dviračių muziejų (Vilniaus g. 139, Šiauliai), apžiūrėti ekspoziciją „Dviratis ir Lietuva“ bei dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Važiuok dviračiu saugiai!“

Kaip žinia, važiuojant dviračiu reikalinga ne tik saugos reikalavimus atitinkanti transporto priemonė, šalmas ir gerai iš tolo matomi drabužiai, bet ir būtina laikytis kelių eismo taisyklių. O norint jų laikytis, pirmiausia, reikia išmanyti. Todėl visi kviečiami dalyvauti Dviračių muziejuje vykstančioje prevencinėje akcijoje ir dar kartą prisiminti, kaip saugiai elgtis kelyje.

Vienas iš pagrindinių šios akcijos tikslų – mažuosius dviratininkus išmokyti, o vyresniesiems priminti saugaus elgesio gatvėse ir keliuose taisykles, supažindinti su pagrindiniais kelio ženklais, ugdyti savisaugos jausmą, skatinti, kad dviratininkai būtų drausmingi, atidūs ir atsargūs. Edukacinio užsiėmimo vadovė moksleivius supažindins su saugaus elgesio taisyklėmis mieste ir užmiestyje, primins, be kokių aksesuarų nevalia leistis į kelią, atsakys į dominančius klausimus.

Prevencinės akcijos draugais mielai sutiko tapti Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, pristatysiantis prevencinius filmukus, ir didžiausia privati saugos kompanija Lietuvoje UAB „G4S Lietuva“ – tarptautinės saugos sprendimus teikiančios G4S grupės dalis. UAB „G4S Lietuva“ kiekvienam akcijos dalyviui padovanos po atšvaitą ir atkreips jų dėmesį į saugumo kelyje svarbą.

Tikimasi, kad šis bendradarbiavimas, kaip ir prevencinė akcija, prisidės prie saugaus eismo bei kultūringo važiavimo dviračiais įgūdžių ugdymo.

Edukacinio užsiėmimo „Važiuok dviračiu saugiai“ trukmė – 1 val. Kaina akcijos metu vienam moksleiviui – 2 Lt, suaugusiajam – 4 Lt. Būtina užsisakyti iš anksto.

Informaciją teikia ir užsakymus priima Šiaulių „Aušros“ muziejaus Edukacijos skyrius, tel. (8 41) 52 43 94, el. p. [email protected].

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14613986sec.