Nuo liepos 1 d. pradedame reguliarias ekskursijas atviru autobusu su audiogidu ir Kaune

Kelionių organizatorius „Senamiesčio gidas” sėkmingai vykdo veiklą nuo 1998 metų. Turime vertingą ir ilgą patirtį atvykstamojo turizmo srityje. Mūsų specializacija – reguliarios apžvalginės ekskursijos po Vilnių ir į Trakus, taip pat įvairios pažintinės ekskursijos po Lietuvą. Nuo liepos 1 d. pradedame reguliarias ekskursijas iš Vilniaus į Kauną (sekmadieniais). Turime nemažą patirtį organizuojant turizmo ir transporto paslaugas tarptautinių konferencijų metu. Pagrindiniai mūsų klientai – individualūs turistai ir įvairių įmonių verslo partneriai bei svečiai.

Du kartus (2008 m. ir 2012 m.) kelionių organizatorius „Senamiesčio gidas“ gavo apdovanojimą – „Svetingiausia Vilniaus atvykstamojo turizmo agentūra“.

Nuo liepos 1 d. pradedame reguliarias ekskursijas atviru autobusu su audiogidu ir Kaune. Ekskursijos trukmė – 1.10 val., pradžia ir pabaiga – Rotušės aikštėje, dar sustojama paimti turistų keturiose tarpinėse sustojimo vietose (prie viešbučio „Kaunas“, Laisvės al. ir Maironio g. sankirtoje, prie viešbučio „Park Inn“, K. Donelaičio g. 27, prie viešbučių „Magnus“ ir „Ibis“, Vytauto pr. 25, prie Akropolio, šalia Karmelitų bažnyčios).

Audio gido pagalba su Kaunu bus galima susipažinti aštuoniomis kalbomis: lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, švedų, suomių, prancūzų, norvegų. Netrukus bus įgarsinta ir ispanų, italų, lenkų ir japonų kalbomis.Tam tikslui esame išleidę informacinį bukletą su žemėlapiu, kurį platiname Kauno viešbučiuose, svečių namuose, oro uoste, turizmo informaciniuose centruose.

Ekskursijos vyksta kiekvieną dieną, jų pradžia nuo Rotušės aikštės:

10.00, 11.20, 12.40, 14,20, 15,40, 17.00 val. Bilieto kaina – 40 Lt/asm.

Kauniečiams, šeimoms su vaikais ir grupėms taikome dideles nuolaidas.

Ekskursinis atviras autobusas MAGO – 30 vietų.

Kiekvienas kelionių organizatoriaus „Senamiesčio gidas“ svečias gauna nemokamą nuolaidų knygelę „Tourist Pass 2013 Vilnius, Trakai, Druskininkai“. Tai antras leidimas. Tikimės, kad trečiajame atsiras ir Kaunas.

Daugiau informacijos: http://www.kaunascitytour.com/ http://www.vilniuscitytour.com/

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::1.36967492sec.