«Ramada Hotel & Suites Vilnius» suteikta 5* Plius kategorija

Viešbučiui „Ramada Hotel & Suites Vilnius“, vadovaujantis Europos klasifikavimo kriterijais pagal „HotelStars Union“ sistemą, suteiktas aukščiausias 5 žvaigždučių Plius įvertinimas.

Viešbučio savininkas Olegas Vasinas pripažino, kad dėl puikios reputacijos reikia padirbėti: „ 5 žvaigždučių Plius įvertinimą viešbutis gavo tik todėl, kad nuolat yra atnaujinamas, čia visuomet jaučiamas naujų vėjų gūsis ir skiriamas išskirtinis dėmesys aptarnavimo kokybei. Kambarių interjerą kūrė pripažinti dizaineriai – tad laikina, bet nuostabi apsistojimo vieta suteikia ir estetinį pasigėrėjimą, ir namų jaukumo dvelksmą, ir pojūtį, kad Vilniuje esi labai laukiamas. Miesto gyventojais ir užsienio svečiais stengiamės pasirūpinti ir aptarnauti juos karališkai“.

„Ramada Hotel & Suites Vilnius“ viešbutį yra pamėgę ne tik svečiai, bet ir miesto gyventojai. Jo vardas jau nuo pat įkūrimo – 2005 metų – tolygus žodžiui svetingumas. Štai kodėl jame apsistoja užsienio žvaigždės, čia rengiami svarbūs pramogų pasaulio, mados, verslo bei politikos elito susitikimai.

„Ramada Hotel & Suites Vilnius“ viešbutis įsikūręs istoriškai svarbioje sostinės vietoje: šalia miesto širdis – Rotušė, Lietuvos nacionalinė filharmonija ir madingi barai bei restoranai.

Nuo pat XVI amžiaus šiame pastate būdavo priiminėjami svečiai. Čia apsistodavo nakvynei turtingi pirkliai iš įvairiausių pasaulio šalių ir net karališkojo tribunolo nariai! Tad galima drąsiai teigti, kad „Ramada Hotel & Suites Vilnius“ tradicijos bei svetingumas yra patikrintas ir užtvirtintas jau kelių šimtmečių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
ATTA KRASTA FESTIVAL ATTA Centre
21 июля ATTA CENTRE открывает первый фестиваль ATTA Krasta Festival, включающий фестиваль уличной еды | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.53263211sec.