Vilniaus centre – modernios šokių dirbtuvės

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras pristato naują projektą – šokių dirbtuves „Open klasė“. Projektu norima pademonstruoti skirtingą ir įdomią šokių žanrų istoriją bei atlikimo būdus. Šokių dirbtuvės vyks Vilniuje, Konstitucijos pr. 25 (LVJC patalpose). Dirbtuvių data ir laikas bus derinama su dalyviais.

Nuo Isadoros Duncan modernaus šokio iki breiko – „Open klasė“ apims pačius įvairiausius žanrus. Dirbtuvių startas – afrikietiškas šokis ir latino. Dramblio Kaulo kranto ir Somalio kultūrą bei šokio technikas pristatys šokėjos Monika Parniauskaitė ir Viktorija Urmonaitė.

Pirmųjų dirbtuvių dalyviai išmoks afrikietiško šokio ir latino judesių, kartu su šokėjomis jungs juos į darnią choreografiją. Be to, bus gilinamasi į kūno izoliaciją – apšilimą nuo galvos iki kojų – kuri reikalinga prieš kiekvieną šokį.

Dalyvauti „Open klasėje“ kviečia ir vienas geidžiamiausių Lietuvos sportininkų – Ignas Barkauskas. Kad ir po „Šok su manimi“ emocijos nenurimtų – keliaukite į „Open klasės“ šokių dirbtuves ;) – socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašo Ignas. Ir tikrai ne veltui – šokį čia pažinsite ne vien iš techninės, bet ir iš emocinės bei jutiminės pusės.

Registracija į šokių dirbtuves: [email protected]

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16385698sec.