Frankofonijos dienai – fotografijų paroda «Vieną rytą Paryžiuje»

Kovo 20-ąją – Frankofonijos dieną, 10 val. Vilniaus senamiestyje, Mažosios Lietuvos ambasadoje (Vokiečių g. 22) atidaroma fotografijų paroda „Vieną rytą Paryžiuje“, kurios autorius – kaunietis fotografas Algimantas Barzdžius. Visos fotografijos užfiksuotos vieną vienintelį rytą - Paryžiui bundant.

Paryžius turi ne tik svečius, bet ir savo gyventojus. Anksti ryte, kai minios Prancūzijos sostinės turistų dar miega, miestas priklauso tik jiems. Prieš darbo dienos pradžią mažų krautuvėlių pardavėjai tvarko vitrinas ar tarpdury gurkšnoja rytinę kavą, dailininkai, nešini ką tik nutapytais paveikslais, keliauja į įprastas darbo vietas Monmartre. Moterys, išvedusios šuniukus pasivaikščioti, su malonumu apkalba pažįstamus ar kaimynus, prisėdęs ant suoliuko Liuksemburgo soduose žmogus įninka į rytinį laikraštį. Čia pat rytų kovos menų gerbėjas smūgiuoja į orą, o kitoje gatvės pusėje tvirtai susikibusi ekstravagantiška pora skuba į savo prabangius apartamentus garsiajame „Ritz“ viešbutyje.

Kol Paryžiaus turistai miega, miestas priklauso tikriesiems jo gyventojams ir dar, galbūt, pastabaus nepastebimo fotografo objektyvui.

Paroda veiks iki balandžio 2 dienos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12035799sec.