Turkish Airlines aptarnaujantis personalas privalo sulieknėti

28 oro bendrovės Turkish Airlines personalo darbuotojai laikinai atleisti iš darbo dėl per didelio antsvorio. Į savo darbo vietas 13 moterų ir 15 vyriškių galės grįžti tik numetę nereikalingus kilogramus. Dienraščio Daily Mail teigimu, stiuardesams ir stiuardesėms nepavykus to padaryti, oro bendrovė pasiūlys darbą tik „ant žemės“.

"Lėktuvo įgulos narių svoris ir ūgis yra labai svarbūs faktoriai. Juos įvertina visos oro bendrovės, - svarbi išvaizda ir judėjimo laisvė," – taip savo griežtą sprendimą komentuoja Turkish Airlines atstovai. Personalo nariai turi būti liekni, - tai reglamentuota ir jų darbo nuostatuose.

Panašių veiksmų ėmėsi ir kitos oro bendrovės. Praėjusiais metais iš darbo buvo atleistos ir Air India stiuardesės, nevykdžiusios įmonės įsakymo laikytis fizinio parengimo kriterijų ir numesti svorį.

Tad kaipgi yra iš tikrųjų – ar stiuardesės gali turėti viršsvorio? Ar jos turi maloninti keleivių akis? Ar reikalavimas numesti svorį yra diskriminacija? Gal svarbiausios aptarnaujančio personalo savybės visų pirma turėtų būti draugiškumas, mandagumas ir supratingumas?

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 19.07.2024 - 21.07.2024 Ignalina Town Festival Ignalinos rajono TIC
Let's go to Ignalina! 19-20 July a great festival from of Ignalina town with concerts, performances, educations, compettions etc. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.2152338sec.