Turizmo operatoriai verčia Ryanair atsisakyti skrydžių iš Didžiosios Britanijos į Kiprą

Airijos žemų kainų oro bendrovė Ryanair neskraidins planuotais skrydžiais iš Didžiosios Britanijos į Kiprą. Britų turizmo operatorių asociacijos atstovo Šono Tiptono (Sean Tipton) teigimu, sutartyje buvo sutarta dėl skrydžių į Larnaką ir Patosą.

Žemų kainų oro bendrovė buvo įsipareigojusi per penkerius metus nuskraidinti į Kiprą pusę milijono žmonių. Mainais už tai bendrovė gavo 25% nuolaidą visiems oro uosto mokesčiams Kipre bei 4 eurų subsidiją kiekvienam keleiviui. Didžioji Britanija buvo viena pirmųjų šalių, iš kurios Ryanair ketino skraidinti turistus į Kiprą. Vis dėlto britų turizmo operatoriai jau prieš kurį laiką įspėjo nutrauksiantys kelionių pardavimą, jei Ryanair susitarimas su Larnaku ir Pafosu turės įtakos reisams iš Didžiosios Britanijos.

Jungtinės Karalystės turizmo operatorių kelionių paketai neįsivaizduojami be aviabilietų. Žemų kainų oro bendrovės įėjimas į turizmo paslaugų rinką pastarosioms nėra naudingas, kadangi klientams atsiranda galimybė įsigyti pigių bilietų nesinaudojant turizmo operatorių paslaugomis.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.91921496sec.