Ryanair – vienu sparnu jau Vilniuje [1]

„Ryanair“, populiariausia pigių skrydžių aviakompanija Europoje, 2011 m. vasario 21 d. paskelbė, kad sostinės oro uostui prisijungus prie „Ryanair“ tinklo, nuo 2011 m. gegužės mėn. „Ryanair“ pradeda vykdyti skrydžius iš dar vieno Lietuvos oro uosto. Paskatinta savo sėkmės Kaune, „Ryanair“ pristato penkis naujus vasaros tvarkaraščio maršrutus į Vilnių ir iš jo: Barselona (Žironos oro uostas), Dublinas, Londonas (Standstedo oro uostas), Milanas (Bergamo oro uostas) ir Roma (Čijampino oro uostas). Skrydžiai į Londoną (Standstedo oro uostą) bus vykdomi kasdien, į Dubliną, Milaną ir Romą – tris kartus per savaitę, o į Barseloną (Žironos oro uostą) – du kartus per savaitę, t. y. iš viso 18 skrydžių į Vilniaus oro uostą per savaitę.

„Ryanair“ Barselonos (Žironos oro uostas) ir Milano (Bergamo oro uostas) maršrutai bus perkelti iš Kauno į Vilnių, taip sudarant galimybę atidaryti pirmuosius „Ryanair“ maršrutus į Graikiją – neseniai paskelbta, kad „Ryanair“ pradeda vykdyti skrydžius iš Kauno į Rodo ir Koso salas.

Penki „Ryanair“ Vilniaus maršrutai aptarnaus iki 250 tūkst. keleivių per metus ir sukurs 250 darbo vietų. Bazė Kaune sulaukia 1 mln. keleivių per metus ir sukuria 1 000 darbo vietų pramonėje.

„Ryanair“ pažymės penkių naujų Vilniaus maršrutų atidarymą išleisdama 1 mln. bilietų po 28 Lt antradienio, trečiadienio ir ketvirtadienio kelionėms kovo mėn. daugiau nei 1 000 maršrutų. Bilietus už 28 Lt bus galima įsigyti www.ryanair.com svetainėje nuo vasario 22 d., antradienio, iki vasario 24 d., ketvirtadienio.

Dabar Lietuvos keleiviai galės rinktis iš dviejų oro uostų ir 25 tiesioginių maršrutų visoje Europoje.

Henrike Schmidt, „Ryanair“ pardavimo ir rinkodaros vadovė, šiandien lankydamasi Vilniuje džiaugiasi naujienomis:
„Ryanair“ džiaugiasi galėdama pranešti, kad 2011 m. gegužės mėn. atidaromi penki nauji maršrutai iš Lietuvos sostinės Vilniaus. Tokį žingsnį žengėme paskatinti 2010 m. gegužės mėn. atidarytos bazės Kaune sėkmės. Lietuvos vartotojai ir svečiai dabar gali kovoti su nuosmukiu, vietoj aukštų „Air Baltic“ kainų rinkdamiesi mažiausias „Ryanair“ kainas su garantija, kad nebus imamas papildomas kuro mokestis. Dabar bus galima skristi iš Kauno ir Vilniaus į nuostabius Europos, įskaitant Graikiją, Italiją ir Ispaniją, miestus. „Ryanair“ atvežti 250 tūkst. keleivių į Vilniaus oro uostą ir daugiau nei 1 mln. į Kauną per metus išsaugos virš 1 250 darbo vietų, nes „Ryanair“ ir toliau siūlo puikius tiesioginius ir pigius maršrutus.“

Populiariausia aviakompanija pasaulyje „Ryanair“ vykdo daugiau nei 1 500 skrydžių iš 44 bazių ir aptarnauja virš 1 200 pigių maršrutų į 160 miestų 27 šalyse. „Ryanair“ turi 262 naujus „Boeing 737-800“ orlaivius, dar 49 yra užsakyti (kol kas neatsižvelgus į planuojamą senų orlaivių eksploatacijos nutraukimą) ir bus pristatyti per ateinančius metus. Šiuo metu „Ryanair“ komandą sudaro virš 8 000 žmonių. Tikimasi, kad šiais mokestiniais metais „Ryanair“ aptarnaus apie 73,5 mln. keleivių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

1 ? 02/23/2011 12:54 kodel nerodo jokiu skrydziu is Vilniaus uz 28lt kaip kad skelbiama, kad kovo men galima isigyti nuo vasario 22-24???

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
ATTA KRASTA FESTIVAL ATTA Centre
21 июля ATTA CENTRE открывает первый фестиваль ATTA Krasta Festival, включающий фестиваль уличной еды | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::1.45429492sec.