Iš Kauno oro uosto – naujas reisas į Maskvą

Kauno oro uosto keleiviai nuo gruodžio 16 dienos turės galimybę pasiekti Maskvą vos per 1 valandą 20 minučių.

Aviakompanija „IrAero" patogiu, 50 vietų lėktuvu „Canadair CRJ-200" iš Kauno skraidins į Domodedovo oro uostą, kuris yra įvertintas kaip pažangiausias Europoje savo kategorijoje. „IrAero" skrydžiai aprėpia daugiau kaip 90 proc. Rusijos teritorijos. Iš Maskvos šios aviakompanijos lėktuvais galima pasiekti Omską, Irkutską, Magadaną, Chabarovską ir kitus atokiausius Rusijos miestus.

„Reisas iš Kauno į Maskvą dar labiau išplėtė mūsų skrydžių žemėlapį ir papildė jį 20-ta kryptimi. Artėjančiu šventiniu laikotarpiu, kai verslo intensyvumas mažesnis, lėktuvas į Maskvą skris keturis kartus per savaitę, tačiau pasibaigus šventiniam periodui, bus siekiama skrydžių dažnį didinti iki kasdienio. Keleiviams iš Rusijos šis reisas suteiks galimybę per Kauno oro uostą dar patogiau ir pigiau pasiekti daugelį Vakarų Europos miestų", - sakė Kauno oro uosto generalinis direktorius Arijandas Šliupas.

Skrydžiai iš Kauno į Maskvą planuojami pirmadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Lėktuvas kils 6 val. 20 min., o atgal į Kauną išskris trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais 23 val. 05 min. vietos laiku. Pirmasis reisas iš Kauno į Maskvą - gruodžio 16 dieną. Kaina į abi puses su mokesčiais - nuo 398 litų.

Šiuo metu iš Kauno oro uosto tiesiogiai galima pasiekti 19 Europos oro uostų. 2010 m. Kauno oro uosto keleivių srautas viršijo 809 tūkst. Pasiektas 77% metinis keleivių skaičiaus augimo pokytis buvo didžiausias tarp 300 Europos oro uostų. Išsiplėtus oro uosto siūlomai skrydžių geografijai, padidėjo ir aktyvaus veikimo zona - oro uosto paslaugomis naudojasi ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Baltarusijos, Kaliningrado srities, šiaurinės Lenkijos dalies gyventojai.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12504601sec.