Bendrovė «UTair-Ukraine Airlines» pradeda reguliariuosius skrydžius Kijevas–Vilnius

Šių metų kovo 22 d. bendrovė išplečia savo maršrutų tinklą ir pradeda siūlyti skrydžius, jungiančius Lietuvos ir Ukrainos sostines. Šiuo maršrutu bus skraidinama reguliariai tris kartus per savaitę: pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais. Nuo balandžio 27 d. skrydžiai bus vykdomi kasdien.

Iš Tarptautinio Kijevo Žulianų oro uosto A terminalo lėktuvai išvyks 10 val. 20 min., o iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto – 13 val. 10 min. (vietos laiku). Planuojama skrydžio trukmė – 1 val. 20 min.

Maršrutu Kijevas–Vilnius skraidins naujas (2012 m. gamybos), patogus orlaivis ATR-72-500. Keleiviai galės rinktis ekonominės „Permium“ klasės arba ekonominės klasės aptarnavimą, skrydžio metu bus siūloma maisto ir gėrimų.

Iš Kijevo Žulianų oro uosto Lietuvos gyventojai galės lengvai pasiekti ir kitus Ukrainos miestus, į kuriuos skraidina „UTair-Ukraine“: Odesą, Lvovą, Donecką, Charkovą, Luhanską ir Tbilisį. Nuo birželio 1 d. bendrovė taip pat siūlys skrydžius Vilnius–Simferopolis.

Bendrovės klientai, skrisdami naujuoju maršrutu Kijevas–Vilnius, turės galimybę gauti lojalumo programos „Status“ mylių.

Užsisakyti ir pirkti bilietus galite bendrovės svetainėje www.utair.ua, oro uosto bilietų kasose ir kelionių agentūrose.

„UTair-Ukraine Airlines“ – dinamiškai besiplečianti Ukrainos oro bendrovė, įkurta 2009 m. Bendrovei priklauso nauji ir patogūs orlaiviai ATR-72-500, ATR-42, Boeing 737-400 ir CRJ-200. Pagrindiniai bendrovės oro uostai: Tarptautinis Kijevo Žilianų oro uostas ir Tarptautinis Luhansko oro uostas. Bendrovė vykdo skrydžius Ukrainoje iš Kijevo į Donecką, Lvovą, Odesą, Luhanską ir Charkovą, tarptautinius skrydžius - į Maskvą, Sankt Peterburgą, Tbilisį ir Baku, taip pat užsakomuosius skrydžius - į Antaliją, Hugardą ir Šarm aš Šeichą.

2012 m. bendrovė „UTair-Ukraine“ aptarnavo 420 tūkst. keleivių, tai yra 90 proc. daugiau nei 2011 m.
Bendrovė yra „UTair“ bendrovių grupės dalis.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.27387285sec.