Ryanair pasirašė partnerystės sutartį su «Plus Group» dėl pigių autobusų reisų į oro uostus

„Ryanair" pranešimas: „Ryanair“, viena pigiausių skrydžių bendrovių Europoje, penktadienį pasirašė partnerystės sutartį su „Plus Group“, kuri ateinančius 12 mėnesių nebrangiai vežios keleivius autobusais į 30 „Ryanair“ oro uostų visoje Europoje.

Per pirmąjį partnerystės etapą „Plus Group“ paslaugos bus pradėtos teikti Gdansko, Liverpulio, Porto ir Vilniaus oro uostose. Vėlesniais mėnesiais šias paslaugas planuojama teikti ir „Ryanair“ oro uostose Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Airijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Ispanijoje ir JK.

„Ryanair“ keleiviai galės mėgautis žemomis lėktuvų ir autobusų bilietų kainomis užsakydami skrydžius „Plus Group“ lėktuvų ir autobusų bilietus Ryanair.com interneto svetainėje.

„Ryanair“ atstovė Robin Kiely teigė:

„Bendrovė „Ryanair“ džiaugiasi galėdama pranešti apie naująją partnerystės sutartį su „Plus Group“, nes ją pasirašiusi savo klientams galės pasiūlyti daugiau galimybių sutaupyti. Šios paslaugos bus pradėtos teikti Gdansko, Liverpulio, Porto ir Vilniaus oro uostose. Per kitus 12 mėnesių „Plus Group“ paslaugas teiksime ir kituose Europos oro uostuose. „Ryanair“ klientai gali įsigyti „Plus Group“ autobusų bilietus interneto svetainėje www.ryanair.com. Naudodamiesi šia paslauga, klientai turės galimybę įsigyti autobusų ir lėktuvų bilietus itin žemomis kainomis.“

Csilla Erdokovy, „Plus Group“ atstovė, teigė:

„Nepaprastai džiaugiamės naująja partneryste ir nekantraujame pradėti teikti kokybiškas ir pigias paslaugas „Ryanair“ keleiviams 30 Europos oro uostų.“

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1537919sec.