SAS pristatonaują taikomąją programąišmaniesiems telefonams

Š.m. balandžio 9 d. Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS savo keleiviams pristatė nemokamą mobiliąją taikomąją programą, kurios pagalba išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu galima rezervuoti lėktuvo bilietus į visus SAS reisus, registruotis skrydžiui, pasirinkti norimą vietą lėktuve, taip pat gauti įlaipinimo bilietą. Naująją SAS taikomąją programą parsisiuntė jau beveik 100000 vartotojų.

„Džiugina ypač pozityvūs mūsų keleiviųvertinimai šios inovacijosatžvilgiu. Per ganėtinai trumpą laiką SAS mobiliąją taikomąją programą parsisiuntė beveik 100000 vartotojų,tame tarpe - ir iš Lietuvos. SAS planuoja ir toliau tobulinti skaitmenines, o ypač mobiliąsias paslaugas keleiviams, tokiu būdu siekiant palengvinti kelionės rūpesčius“, - teigė SAS vadovė Baltijos šalims Rūta Jucienė.

Naująja SAS programėle gali naudotis visi „EuroBonus“ lojalumo programos nariai, kurių šiuo metu yra virš 3 mln., tad norintys pasinaudoti šia technine inovacija, pirmiausia turėtų prisijunti prie SAS „EuroBonus“ programos.

Mobiliosios taikomosios programos pagalba trimis lengvais žingsniais galima rezervuoti ir apmokėti skrydžio bilietą eurais, Danijos, Norvegijos arba Švedijos kronomis. Be to, keleiviai gali:

· Registruotis skrydžiui ir pasirinkti vietą lėktuve

· Gauti įlaipinimo bilietą

· Peržiūrėti naujausią informaciją apie skrydį, kuriam registravosi

· Dalinai arba pilnai apmokėti bilieto kainą „EuroBonus“ lojalumo programos taškais

· Peržiūrėti savo „EuroBonus“ sąskaitą

· Pakeisti lėktuvo bilietus

· Peržiūrėti naujausią informaciją socialinėje medijoje

· Perskaityti informaciją apie keleivių teises

Naujoji programėlė pritaikyta tiek išmaniesiems iPhone, tiek Android operacinės sistemos telefonams, ja galima naudotis daugumoje šalių, į kurias keleivius skraidina SAS, įskaitant Lietuvą.

Daugiau informacijos, video pristatymą bei SAS programėlęrasite čia:www.flysas.com/app

Apie SAS:

Suformuotos 1946 m., Skandinavijos oro linijos SAS yra viena seniausių ir didžiausių Europos civilinės aviacijos bendrovių. Kontrolinį SAS akcijų paketą (51 proc. akcijų) valdo Švedijos (21,4 proc.), Danijos (14,3 proc.) ir Norvegijos (14,3 proc.) vyriausybės. SAS įmonių grupė yra viena iš 1997 m. suformuoto tarptautinio skrydžių bendrovių susivienijimo „StarAlliance“ steigėjų.

Skandinavijos oro linijos SAS tapo pirmąja užsienio skrydžių bendrove, 1992 m. pradėjusia reguliarius skrydžius iš Kopenhagos į Vilnių, 2004 m. - iš Palangos į Kopenhagą, o 2013 m. balandžio 1 d. - iš Vilniaus į Stokholmą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17944479sec.