«Wizz Air» pradėjo skrydžius į Gruziją

„Wizz Air“, didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje*, 2014-03-31 pradėjo vykdyti skrydžius į Kutaisį, Gruziją. Pirmasis lėktuvas su 139 keleiviais iš Vilniaus oro uosto pakilo šiandien, 6.05 val. Tuo tarpu 88 keleiviai iš Gruzijos Tarptautiniame Vilniaus oro uoste nusileido 12 val. 25 min. Nuo šiol, tiesioginiai skrydžiai, pirmą kartą sujungiantys Lietuvą su Gruzija, bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais, o bilietas į vieną pusę kainuos nuo 139 Lt.

Kutaisis – antrasis pagal dydį Gruzijos miestas, įsikūręs šalia Rionio upės, garsėjantis turtinga 3,5 tūkst. metų istorija. Šis Gruzijos miestas dažnai įvardijamas šalia seniausių pasaulio miestų, mat kadaise ieškodami Aukso vilnos čia lankėsi legendiniai argonautai. Manoma, kad Kutaisyje savo sostinę buvo įkūręs Kolchidės karalystės valdovas Aetas. Kutaisis turi daug sąsajų su antikinės Graikijos mitologija, bėgant amžiams šį kraštą valdė persai, bizantiečiai. Šiandien čia lankytojai gali gerėtis ne tik kerinčia gamta, gardžiu maistu ir vynu, gruzinišku svetingumu, tačiau ir pamatyti XI a. pastatytą Bagrati katedrą, Gelačio vienuolyną, Sataplijos urvą, garsėjanti išlikusiais dinozaurų pėdsakais, karališkuosius Geguti rūmus, Prometėjo-Kumistavi urvą.

Naujas „Wizz Air“ maršrutas iš Vilniaus:

Į

Dienos

Pradžia

Kaina nuo**

Kutaisį

Pirmadieniais, Penktadieniais

Kovo 31 d.

LTL 139

„Pradėjusi savo veiklą 2011 metais šiandien „Wizz Air“ iš Vilniaus jau siūlo 17 maršrutų į 12 šalių. Neabejojame, jog pasiūlius tiesioginius skrydžius į nuostabia gamta, savita kultūra, pajūrio kurortais, slidinėjimo galimybėmis garsėjančią Gruziją, ši Vilniaus-Kutaisio kryptis taps populiariu pasirinkimu tarp keliautojų abejose šalyse“, - sako „Wizz Air“ komunikacijos vadovas Daniel‘is de Carvalho.

** kainą į vieną pusę, įskaitant mokesčius, privalomą rinkliavą ir vieną mažą rankinį bagažą.

Apie „Wizz Air”:

Didžiausios Vidurio ir Rytų Europoje pigių skrydžių bei mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“* orlaivių parką sudaro 46 „Airbus A320“ lėktuvai. Oro linijų kompanija skraidina iš 17 bazių ir siūlo 300 maršrutų, jungiančių 96 kryptis 35-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 1700 profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. 2013 m. bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 13,5 mln. keleivių.

*Šaltinis „Innovata“. Pagal skrydžių vietų skaičių finansiniams metams, kurie baigėsi 2013 m. kovo 31 d. („FY 2013”) ir šešiems mėnesiams iki 2013 m. rugsėjo 30 d. („H1 2014”). Vidurio ir Rytų Europos regioną sudaro Albanija, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Estija, Vengrija, Kosovas, Latvija, Lietuva, Makedonija, Moldova, Juodkalnija, Lenkija, Rumunija, Rusija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Ukraina.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13484907sec.