«airBaltic» pristato jungiamuosius skrydžius į Niujorką

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ praplėtė partnerystę su Uzbekistano oro linijomis „Uzbekistan Airways“ ir nuo šiol siūlo patogų susisiekimą tarp Niujorko JFK ir Pabaltijo regiono.

 

„Šią vasarą „airBaltic“ toliau gerina teikiamas paslaugas ir tvarkaraščius Baltijos šalyse bei pristato naujus skrydžių maršrutus. Išplėtėme anksčiau užmegztas partnerystes, viena  jų – su Uzbekistan Airways“. Bendradarbiaudami su šia oro bendrove galėsime pasiūlyti savo klientams ilgai lauktus skrydžius į pasaulinį mados, finansų, kultūros ir meno centrą – Niujorką“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovas Kristoferis Viatte.  

 

„airBaltic“ klientai keliaudami iš Niujorko į Rygą sės į Uzbekistano oro linijų orlaivį „Boeing 767“, skrydis bus vykdomas du kartus per savaitę. Likusią kelionės dalį tarp Rygos ir visų kitų Baltijos jūros regiono oro uostų keleivius skraidins „airBaltic“. Išsamų „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galima rasti bendrovės interneto svetainėje  www.airBaltic.com.

 

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos, o greitai pasiūlys skrydžius ir iš Baltijos pajūrio kurorto Heringsdorfe.

 

Apie „airBaltic“: 

„Air Baltic Corporation“ („airBaltic“) – punktualiausios pasaulio oro linijos, skraidinančios į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių miestų. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: trylika „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen“ lėktuvų. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, inovatyvų ir pažangų aptarnavimą bei pasaulinį apdovanojimą „Phoenix Award 2010“ už verslo restruktūrizavimą. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų;  2014 m. „airBaltic“ pripažinta punktualiausia pasaulio oro linijų bendrove.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15599704sec.