Kaip derėtų elgtis Graikijoje?

Populiariausia Latvijos atostogautojų šalis yra Graikija. Į šalį vykstama ne tik atsipalaiduoti ir pasimėgauti paplūdimiais, bet ir pažinti šalies kultūrą, apžiūrėti senovės paminklus ir pasimėgauti fantastiniu gamtos grožiu. Štai patarimai, kurie padės patogiai jaustis Graikijoje.

Kaip derėtų elgtis Graikijoje?

Graikijos gyventojai labai vertina mandagumą. Nepamirškite nuoširdžiai ir su šypsena padėkoti už jų paslaugumą. Graikai žodžius prašom ir ačiū kartoja nuolat. Jei mėgstate paveiksluotis, atsiminkite, kad ne visose Graikijos vietose galima tai daryti. Šalis pareikalaus jūsų kantrybės. Graikijos žmonės gyvena kiek kitokiu tempu. Jiems svetimas greitumas, konkretumas, skubėjimas ar grūstys.

Ko vertėtų nedaryti Graikijoje?

Graikija gana laisva šalis, tačiau ir čia vyrauja nusistovėjusi tvarka. Norint išvengti nesusipratimų, vertėtų laikytis tam tikrų taisyklių. Negalima gatvėmis vaikščioti su paplūdimio apranga. Net nemėginkite graiko trukdyti 14-17 val. Tai pogulio metas. Pogulio metu negalima lankytis vienuolynuose ar trukdyti vienuolių. Vykdami į bažnyčią ar vienuolyną, neapnuoginkite pečių ir kojų. Nestovėkite nugara į maldos vietas. Paprastai reikia stovėti prieš jas. Nevertėtų bažnyčioje laikyti rankas už nugaros arba kryžiuoti kojų.

 

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12723303sec.