Turistus į Lietuvą vilioja tarptautinio pripažinimo sulaukiantys SPA centrai

Maskvoje vykusiame tarptautiniame sveikatingumo paslaugų konkurse Lietuva sulaukė išskirtinio pripažinimo. Įmonių grupė „SPA Vilnius“ atsiėmė iš karto net tris apdovanojimus, tarp jų ir pagrindinį „Perfect SPA“ prizą. Aukščiausiais balais lietuviai buvo įvertinti ir dar dviejose – geriausios SPA vadybos ir viešbutyje veikiančio geriausio medicininio SPA – kategorijose.

„Rusakalbiai turistai sudaro daugiau kaip pusę mūsų ir daugelio kitų Lietuvos SPA centrų klientų. Tarptautiniai įvertinimai užsieniečiams suteikia pasitikėjimo mūsų šalyje teikiamų sveikatingumo paslaugų kokybe. Apdovanojimai sulaukia didelio žiniasklaidos dėmesio, todėl tampa puikia reklama visam Lietuvos turizmo sektoriui ir padeda pritraukti gausesnius turistų srautus“, – sakė „SPA Vilnius Grupė“ vadovas Valdas Trinkūnas.

Tarptautinės organizacijos „SPA & Wellness International Council“ rengiamame konkurse šiais metais dalyvavo beveik šimtas Rytų Europos sveikatingumo centrų iš Baltijos valstybių, Rusijos, Ukrainos, Kazachstano, kitų šalių. Į konkurso finalinį etapą pateko 23 geriausios SPA įmonės, tarp jų – ir trys SPA centrai iš Lietuvos.

„Šių metų spalį Naujajame Delyje vykusiame pirmajame pasauliniame sveikatingumo turizmo kongrese neatsitiktinai pristačiau Lietuvos sėkmės istoriją vystant sveikatingumo turizmą. Pasaulis jau pradeda pastebėt ir atrast mūsų šalį kaip kokybiškų sveikatingumo paslaugų teikėją, pripažįsta sveikatingumo turizmo vystymo rezultatus. To patvirtinimas – pirmieji tarptautiniai prizai sveikatingumo turizmo rinkos dalyviams“, – džiaugėsi Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. Raimonda Balnienė.

Maskvoje laimėtas „Perfect SPA“ titulas bendrovei „SPA Vilnius“ atvėrė kelią į Londoną. Druskininkų sveikatingumo centras dalyvaus pasauliniame „World SPA & Wellness” konkurse, kurio finalas įvyks 2014 m. vasarį Didžiosios Britanijos sostinėje. Šiame prestižiniame konkurse kasmet varžosi daugiau kaip du tūkstančiai sveikatingumo centrų iš viso pasaulio.

„Šie konkursai nėra „popieriniai“, kai vertinami tik gražūs aprašymai paraiškose. Geriausi SPA centrai renkami slapto pirkėjo principu – kiekvieną konkurso dalyvį skirtingu laiku anonimiškai aplanko trys profesionalūs ekspertai ir čia praleidžia 2-5 dienas. Vertinama viskas – nuo rezervacijos sistemos patogumo iki naudojamų metodikų ir interjero“, – pasakojo V. Trinkūnas.

Druskininkuose įsikūrusio „SPA Vilnius“ vadovas pripažinimo laurais noriai dalinasi su visu kurortu. Mat vietovė, kurioje įsikūręs sveikatingumo paslaugas teikiantis centras – neatsiejama SPA dalis. Nugalėtojus renkantys specialistai įvertina net tai, kokiu atstumu nuo aplinką teršiančių gamyklų ir greitkelių įsikūręs kurortas.

Pasak dr. R. Balnienės, sveikatingumo turizmas yra vienas iš penkių svarbiausių turizmo produktų, kuriuos šiuo metu Valstybinis turizmo departamentas stipriausiai pozicionuoja turizmo rinkodaroje. Pasaulinis dėmesys ir pripažinimas patvirtina, kad vykdomos rinkodaros priemonės yra kryptingos ir tikslingos, o sveikatingumo turizmas Lietuvoje labai perspektyvus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19163299sec.