Sostinėje aptartas projekto „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ įgyvendinimas

Vilniaus miesto kultūros darbuotojai vasario 21 d. specialiame seminare „Vilniaus kultūros įstaigų pasirengimas įgyvendinti projektą „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ aptarė pasiruošimą dalyvauti itin svarbiame projekte. Kartu su viešosios įstaigos VEKS vadovais ir projektų koordinatoriais buvo apžvelgta projekto programa, jos savitumas ir išskirtinumas. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir ugdymo departamento, Kultūros ir meno skyriaus vadovai, specialistai, savivaldybei pavaldžių kultūros įstaigų darbuotojai svarstė, kaip patobulinti didžiulio projekto programos, kurią sudaro daugiau nei 300 renginių, įgyvendinimą, kaip pateikti Lietuvos gyventojams ir svečiams.

Ypač didelio dėmesio ir diskusijų susilaukė Ambasadorių, Savanorių ir Bičiulystės programos. Akcentuota, kad būtina skirti dėmesio techniniams projektų įgyvendinimo klausimams spręsti, o taip pat nepamiršti, pavyzdžiui, žmonių srautų, automobilių stovėjimo vietų reguliavimo. Vilniaus savivaldybės ir VšĮ „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009” specialistai sutarė, kad ambicingo projekto įgyvendinimui reikia suvienyti visas jėgas. „Akivaizdu, kad „Vilniui – Europos kultūros sostinei 2009” reikia kuo daugiau pagalbos: tiek lėšų, tiek idėjų, kūrybinių jėgų, patirties. Tai visų mūsų projektas. O Vilniaus miesto kultūros darbuotojai ypač atsakingi už jo sėkmę“, - sakė Vilniaus m. savivaldybės Kultūros skyriaus Projektų vadybos poskyrio vadovė, „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009” projekto kuratorė Renė Jakubėnaitė.

Šis seminaras baigė seminarų-konferencijų ciklą, įeinantį į projektą „Vilniaus miesto kultūros darbuotojų kvalifikacijos kėlimas“. Vilniaus miesto savivaldybės administracija ir Vilniaus centrinė biblioteka įgyvendina projektą, kurio vertė yra 655 338 litai. Iš Europos socialinio fondo jam buvo skirta 465 290 litų parama. Vilniaus miesto savivaldybė kultūros darbuotojų kvalifikacijai kelti skyrė 190 048 litus. Projekto tikslas - pakelti 26 Vilniaus kultūros įstaigų, pavaldžių Vilniaus m. savivaldybės administracijos Kultūros ir ugdymo departamento Kultūros ir meno skyriui, darbuotojų profesinę kvalifikaciją, pagilinti bendrųjų žinių gebėjimus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Geriausia iš Italijos Jūrmalos paplūdimyje Baltic Beach Hotel & SPA
Vakaro šou ves šoumenas iš Italijos! Neribotas itališkų patiekalų bufetas ir gyva muzika saulėlydžio fone. Rezervuok jau dabar – vietų skaičius | Žiūrėti daugiau
55 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.53963709sec.