Latvijos kelionių žurnalo numeriuose jau pasirodė straipsniai apie Birštono kurortą

Vasaros pabaigoje Birštone lankėsi trijų Baltijos šalių žurnalistai rašantys apie Didyjį žygį per Baltijos šalis. Šių metų projekte dalyvavo Birštono Sakralinio meno muziejus.
Žurnalistai Birštone turėjo galimybę susipažinti su kurorto istorija, paragauti mineralinio vandens, aplankyti Karališkąją rezidenciją.
Žurnals Čemodans žurnalistė Ieva Pukešio apsilankymo metu susižavėjusi Birštono mineraliniu vandeniu ir jo istorija sugrįžo ir plačiau aprašė Birštono natūralius gydomuosius išteklius - mineralinį vandenį ir purvą, turistinius išteklius beikulinarines lietuvių tradicijas.
Kaip iržadėjo, kad po straipsnio pasirodymo Latvijoje, keletas žurnalo numerių buvo atsiūsti į Birštono TIC.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.87736797sec.