Birželio pradžioje startuos "Baltic Open Regatta ’09"

Haapsalu uostas nespėjo laiku pagilinti savo uostą, kad galėtų priimti regatos laivus, todėl renginio startas perkeliamas į Pernavą. Antrasis sustojimo taškas Latvijoje bus ne Ventspilis, o Liepoja, patikslina www.travelinbaltica.lv atstovė Evija Neiedola. Travelinbaltica yra bendradarbiavimo partneris, kuris dalyvauja organizuojant „Baltic Open Regatta 09”.

Regata startuos birželio 6 Pernavoje Estijoje ir finišuos birželio 13 dieną Lietuvoje Klaipėdas uoste. Regatoje dalyvaus buriuotojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos ir kitų Baltijos šalių. Regatos naujienas bus galima sužinoti "Baltic Open Regatta ’09" oficialiame tinklalapyje. Atvirąją Baltijos regatą organizuoja Latvijos LASER klasės asociacija bendradarbiaujant su Lietuvos ir Estijos buriuotojais.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 03.07.2025 - 12.07.2025 Geriausia iš Italijos Jūrmalos paplūdimyje Baltic Beach Hotel & SPA
Vakaro šou ves šoumenas iš Italijos! Neribotas itališkų patiekalų bufetas ir gyva muzika saulėlydžio fone. Rezervuok jau dabar – vietų skaičius | Žiūrėti daugiau
55 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.65999198sec.