Japonijoje atidaryta specializuota latviškų prekių parduotuvė

Šių metų liepos 24 dieną Japonijoje savo duris atvėrė pirma specializuota latviškų prekių parduotuvė "Riga Collection". Tokio tipo parduotuvė yra ne tik pirmoji Japonijoje, bet, galimas daiktas, ir visame pasaulyje. Parduotuvės idėją sukūrė ir įgyvendino Latvijos bičiuliai, verslininkai Jodžiro Kavašima (Yojiro Kawashima)su žmona.

Parduotuvės lentynose lankytojai galės apžiūrėti bei nusipirkti pačių įvairiausių latviškų prekių: gaminių iš lino, latviško trikotažo, papuošalų, stiklo gaminių, medaus, šokolado, aromatinių žvakių bei ekologiškos kosmetikos.

Tikimasi, kad parduotuvė „Riga Collection“ pritrauks ne tik potencialius latviškų prekių pirkėjus, bet ir taps vienu iš latviškos kultūros skleidėjų Japonijoje, - parduotuvėje apsilankę žmonės galės artimiau susipažinti su latvių kultūra. Parduotuvėje bus galima gauti bukletų ir informacinės medžiagos apie Latviją.

Japonijoje šiuo metu dirba 2 parduotuvės, kuriose taip pat galima įsigyti prekių iš Latvijos: „Stenders Ziepju fabrika“ parduotuvė Osakoje ir „Susu“ Tokijuje, tačiau „Riga Collection“ yra pirmoji parduotuvė Japonijoje, kurioje bus parduodamos skirtingų gamintojų tik Latvijoje pagamintos prekės.

Liepos 23 dieną vyko šventinis parduotuvės atidarymas, kuriame sveikinimo kalbą sakė Latvijos ambasadorius Japonijoje Pėteris Vaivaras ir LIAA atstovybės vadovas Dmitrijus Belousovas. Į atidarymo ceremoniją atvyko 80 įvairaus rango svečių. Sprendžiant latviškų prekių tiekimo klausimus J. Kavašimai nemažai pagalbos suteikė Latvijos ambasada Japonijoje bei LIAA atstovybė.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16524911sec.