Austrijoje bus atidarytas vienas moderniausių pasaulyje SPA kompleksų

Naujasis kompleksas Tauern SPA, kurį sudaro viešbutis, SPA, verslo centrai ir restoranai, bus atidarytas Kapruno miestelio centre.

Kapruno miesto valdžia buvo viena iš šio projekto iniciatorių – per šešerius metus miestelio centre pastatytas vienas moderniausių SPA kompleksų. Šis projektas turėtų pagyvinti turizmo vystimąsi regione. Į šį projektą investuoti 89 milijonai eurų.

Komplekso plotas - 48 000 m2. Aplink juosia Aukštųjų Tauernų kalnagūbrių keteros (Hohe Tauern). Viename iš komplekso dalių įrengtas šeimyninio tipo 4* viešbutis (160 kambarių), kuriame veikia net keletą aukštų užimantis SPA centras su apžvalginėmis terasomis.

Komplekse įrengtos įvairios saunos – sauna su duonos krosnimi, žolinė pirtis, biosauna, įvairios aromatinės pirtys ir t.t., - atviri ir uždari baseinai (tinka plaukti ilgesnes distancijas, įrengtos kaskados ir pan.).

Tauern SPA komplekse pagalvota ir apie vaikus – jiems įrengti specialūs baseinai, jų laukia įvairios pramogos (127 metrų ilgio nusileidimo trasa, alpinizmo siena, animaciniai filmai ir kt.) ir net vaikiškas SPA.

Be viso to, kas buvo paminėta, kompleksas turi dar ir savo panoraminio tipo treniruoklių salę ir verslo centrą su 6 konferencijų salėmis (iki 240 žm.). Po komplekso atidarymo savo darbą pradės 6 restoranai ir barai.

Tez Tour kompanijų Baltijos šalyse direktorius Konstantinas Palgovas mano: «Šis kompleksas Kaprono kurortą pavers išskirtiniu. Niekur kitur Austrijoje nėra nieko panašaus.»

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.39876103sec.