2011-ųjų vasarą Lietuva turės rekordinį pasiekiamumą

2011-ųjų vasarą Lietuva bus pasiekiama oru geriausiai per savo Nepriklausomybės istoriją. Iš visų trijų tarptautinių oro uostų Lietuvoje bus pasiūlyta daugiau vietų negu pačiais geriausiais, dar „prieškriziniais“ 2008-aisiais.

Vilniaus oro uoste reguliariaisiais skrydžiais šių metų liepą bus pasiūlyta beveik tiek pat vietų, kaip ir 2008 m. – apie 200 tūkst. Mažesnę negu 2008-aisiais pasiūlą lemia per trejus metus ženkliai susitraukusi užsakomųjų skrydžių rinka.

Reguliariaisiais skrydžiais iš Vilniaus šią vasarą veš 15 aviakompanijų. Nė viena iš jų nebus dominuojanti, todėl oro uostui tai leis išskaidyti riziką, o konkurencija bus ypač naudinga keleiviams.

Pagal siūlomas vietas keleiviams šią vasarą didžiausiu vežėju išliks bendrovė „airBaltic“, keleiviams per mėnesį siūlanti apie 35 tūkst. vietų, nuo jos nežymiai atsiliks „Ryanair“ ir „Wizz Air“, siūlančios po daugiau nei 30 tūkst. vietų per mėnesį. Bendras trijų „Lufthansa“ grupės prekinių ženklų – „Lufthansa“, „Austrian“ ir „Brussels Airlines“ siūlomų vietų skaičius viršytų 25 tūkst.

Tačiau „airBaltic“ vargiai pavyks išlaikyti didžiausio vežėjo Vilniaus oro uoste vaidmenį pagal faktinius pervežamus keleivių kiekius – kadangi daugelis „airBaltic“ siūlomų vietų yra į Rygą, lėktuvai šia kryptimi būna užpildyti kur kas mažiau nei „mažų sąnaudų“ vežėjų lėktuvai Vakarų ir Pietų Europos kryptimi.

Tuo tarpu pagal bendrą vietų skaičių į visus tris šalies oro uostus šią vasarą Lietuvai bus absoliučiai rekordiniai – į Vilnių, Kauną ir Palangą bus pasiūlyta per 330 tūkst. vietų.

Šie skaičiai rodo, jog tiek pasiekti Lietuvą, tiek vykti iš Lietuvos į užsienį šią vasarą gali daugiau keleivių nei bet kada, o šalies oro uostai 2011-aisiais gali aptarnauti rekordinį keleivių skaičių.

Informacija www.transp.lt

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1215992sec.