Vasarą – nauji vežėjai ir reguliariosios kryptys Vilniaus oro uoste

Įsibėgėjant vasaros skrydžių sezonui, į Vilniaus oro uosto veiklą įsilieja naujos oro linijų bendrovės ir nauji maršrutai. Reguliariuosiomis kryptimis iš Vilniaus 16 oro bendrovių skraidins į 29 Europos oro uostus.

Airijos oro bendrovė “Ryanair” gegužės 25 dieną pradės skrydžius į Vokietijos miestą Brėmeną. Skrydžiai šia kryptimi vyks 4 kartus per savaitę. Tai šeštoji šios oro bendrovės kryptis iš Vilniaus oro uosto.

Nuo birželio 7-osios Švedijos oro bendrovė “Skyways” vėl skraidys į ir iš Vilniaus oro uosto. “Skyways” planuose – skrydžiai į dvi Europos sostines – Stokholmą ir Berlyną. Švedų skrydžiai iš Vilniaus į Stokholmo Arlandos oro uostą planuojami kiekvieną darbo dieną. 

Iš Vilniaus į šį Stokholmo oro uostą taip pat skraido “Estonian Air”. Skrydžiai tarp Švedijos ir Lietuvos iš viso bus vykdomi 11 kartų per savaitę.

“Skyways” taip pat skraidys iš Vilniaus į Berlyno Tegelio oro uostą – kasdien, išskyrus šeštadieniais. “Skyways” reisai bus vykdomi reaktyviniu “Embraer 145″ lėktuvu, talpinančiu 48 keleivius.

Nuo liepos 26 dienos “Wizz Air” savo skrydžių žemėlapį iš Vilniaus papildo nauja kryptimi – Dortmundo oro uostu. “Wizz Air” iš Vilniaus skraido iš viso 8 kryptimis.

“Šią vasarą Vilnius su Vokietija turės itin gerą susisiekimą, nes “Wizz Air” kryptis bus ketvirtoji tiesioginė kryptis iš Vilniaus į šios šalies oro uostus. Skirtingi vežėjai padengia kone visą Vokietiją – “Lufthansa” skrenda į Frankfurtą, “Skyways” - į Berlyną, “Ryanair” skraidina į Brėmeną, o nuo liepos pabaigos ”Wizz Air” skraidins ir į Dortmundą”, - sako TOVU generalinis direktorius Tomas Vaišvila.

Skrydžiai iš Vilniaus į Dortmundą bus vykdomi 3 kartus per savaitę. Dortmundas yra nauja kryptis Vilniaus oro uosto žemėlapyje – skrydžiai šį miestą niekada nebuvo vykdomi. Iš Vilniaus į Dortmundą “Wizz Air” per metus planuoja pervežti per 40 tūkst. keleivių.

 

Vilniaus oro uostas šią vasarą ketina aptarnauti po 600 skrydžių per savaitę.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13746595sec.