Ryanair svarsto galimybę steigti Orlaivių priežiūros ir remonto padalinį Kaune ir ieško Jūsų!

Ryanair" svarsto galimybę steigti Orlaivių priežiūros ir remonto padalinį (Maintenance Repair and Overhaul) Kaune, kur būtų aptarnaujami aviakompanijos lėktuvai, atliekami įvairūs orlaivių periodinės priežiūros bei remonto darbai. Padalinys įsikurtų Kauno oro uoste.

"Ryanair" yra populiariausia aviakompanija pasaulyje kasdien vykdanti daugiau nei 1500 skrydžių, iš 44 bazių daugiau nei 1200 pigių skrydžių maršrutų, sujungiančių 160 oro uostų 27 šalyse. „Ryanair" lėktuvų parke yra 272 nauji Boeing 737-800 tipo lėktuvai, o per artimiausius metus bus pristatyta dar 39 nauji orlaiviai. Šiuo metu „Ryanair" komandoje dirba daugiau nei 8500 žmonių ir tikimasi per šiuos finansinius metus pervežti 78 milijonus keleivių.

Ko mes ieškome...

Atsibodo dabartinis darbas? Norite kažko kito? O gal jus domina gerai apmokamas, kvalifikuotas darbas aviakompanijoje "Ryanair" orlaivių remonto skyriuje?

Prieš priimdami galutinį sprendimą dėl padalinio steigimo, norime susitikti su potencialiais darbuotojais, kad galėtumėme įvertinti vietinio personalo patirtį. „Ryanair" norėtų susitikti su Jumis, jeigu Jūs mokate kalbėti ir rašyti angliškai, turite minimalius darbo kompiuteriu įgūdžius ir bet kuriuos iš žemiau išvardintų įgūdžių/patirčių:
Mechanikai, turintys specialius įgūdžius ir automobilių, sunkvežimių, žemės ūkio technikos ar traukinių remonto darbo patirtį. Patyrę stacionarių ir besisukančių orlaivių sparnų mechanikai JAR 66 B1/B2 licencijas turintys inžinieriai, pageidautina su B737NG tipo kvalifikacija. Esant poreikiui, pasirinktiems kandidatams bus vedami reikalingi specialieji mokymai.

Jeigu Jūs susidomėjote įdomiu, gerai apmokamu darbu orlaivių priežiūros ir remonto bazėje Kaune, kviečiame atvykti į mūsų rengiamą Darbuotojų atrankos dieną, kurios metu pristatysime savo planus, pasikalbėsime su atvykusiais kandidatais, įvertinsime Jūsų žinias ir patirtį bei atsakysime į visus iškilusius klausimus.

Siųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) anglų kalba el. pašto adresu: [email protected] iki birželio 17 d.
Data: birželio 22 diena, trečiadienis.
Laikas: nuo 9:00 iki 18:00 val.
Vieta: Kauno teritorinė darbo birža.
Adresas: Ožeškienės g. 37, II aukštas, Kaunas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13906598sec.