Europos vyrų krepšinio čempionatui – išsamus renginių Vilniuje kalendorius

Atvykusiems į vyrų Europos krepšinio čempionatą neteks nuobodžiauti, nes Lietuvos sostinė kviečia apsilankyti apie 200 įvairiausių renginių. Išsamų gidą „Renginiai Vilniuje nuo rugpjūčio 25 iki rugsėjo 25 d.“ krepšinio sirgaliams, vilniečiams ir turistams paruošė Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras.

Kalendoriaus tipo leidinys lietuvių ir anglų kalbomis platinamas turizmo informacijos biuruose, elektroninę versiją galima rasti svetainėje www.vilnius-events.lt/lt/leidinys.

Renginiai paskelbti ir Vilniaus savivaldybės tinklalapiuose www.vilnius.lt/eurobasket (lietuvių kalba) ir www.vilnius.eu/eurobasket (anglų kalba).

Kalendoriuje pristatoma informacija apie renginius sostinėje: didžiuosius festivalius, akustinės bei klasikinės muzikos koncertus, ekskursijas, spektaklius, specialius renginius, susijusius su krepšinio čempionatu.

Čia taip pat pateikiama papildoma, naudinga informacija, kur įsigyti bilietus, kaip nuvykti iki renginių vietų. Leidinyje įdėti QR kodai, kurie besinaudojantiems mobiliuoju internetu, leis visą reikalingą informaciją greitai ir patogiai pamatyti savo telefonuose, o GPS koordinatės padės surasti ieškomą renginio vietą ar kitą lankytiną objektą.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.2690351sec.