Neringos bendruomenei padėkos koncertas

Prasidėjęs ruduo Neringos gyvenvietes pasitiko mažesniais lankytojų srautais, bylojančiais ne tik apie tai, kad baigėsi intensyvus kurortinis sezonas, bet ir kviečiantis Neringos turizmo sektoriaus atstovus, komunalinių paslaugų teikėjus šiek tiek atsikvėpti.

Atlikti tyrimai parodė, kad per metus Neringoje apsilanko apie 400 000 poilsiautojų iš viso pasaulio ir dauguma jų į mūsų kurortą užsuka vasaros mėnesiais, tampančiais tikru išbandymu visai Neringos bendruomenei.

Už tai, kad beveik 86% lankytojų yra pastovūs poilsiautojai Neringoje, turime būti dėkingi kiekvienam neringiškiui, kuris atvykstantį turistą pasitinka ir išlydi su šypsena, savo sunkiu ir atsakingu darbu kuria ne tik savo vykdomo verslo bet ir visos Neringos įvaizdį.

Nesvarbu, ar jūs nuomojate kambarį, teikiate maitinimo paslaugas, prekiaujate suvenyras, esate viešbučio aptarnaujantis personalas – kiekvienas esate Neringos dalis, atspindinti šio krašto dvasią.

Neringos savivaldybės meras Antanas Vinkus, dėkoja visiems Neringos bendruomenės nariams, įstaigoms, turizmo sektoriaus atstovams savo sunkiu ir atsakingu darbu prisidėjusiems prie sėkmingo vasaros sezono Neringoje ir rugsėjo 11 d. 18 val. visus gyventojus kviečia į Padėkos koncertą, kuriame spindės visos ryškiausios Lietuvos operos ir baleto teatro žvaigždės, bus atliekama baleto meno klasika vaidinamos ištraukos iš baletų „Gulbių ežeras“, „Karmen“, „Spragtukas“ ir kt. Koncerto vedėjas Vytenis Pauliukaitis. Koncertą organizuoja Neringos savivaldybė ir Lietuvos operos ir baleto teatras.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19762993sec.