Iš Vilniaus pridedamas naujas Ryanair skrydžių maršrutas į Vokietiją

„Ryanair“, populiariausia pigių skrydžių aviakompanija Europoje, skelbia pradedanti naują maršrutą iš Vilniaus ir į Vilnių. Nuo 2012 m. kovo 27 d. „Ryanair“ prie jau esamų maršrutų į Dubliną, Londoną, Milaną, Romą, Barseloną ir Brėmeną pradeda vykdyti skrydžius jau septintąja kryptimi į Baden Badeną.

Šiuo naujuoju maršrutu į nuostabų ir vaizdingą Vokietijos regioną keleiviai bus skraidinami tris kartus per savaitę: antradieniais, trečiadieniais ir šeštadieniais. Paskelbdama skrydžius dar vienu nauju maršrutu, „Ryanair“ ir toliau plečia savo veiklą Lietuvoje.

Katarzyna Gaborec, „Ryanair“ pardavimų ir rinkodaros vadovė, sakė: „Bendrovė „Ryanair“ džiaugiasi, galėdama paskelbti naująjį maršrutą iš Vilniaus į Baden Badeną ir turėdama galimybę Lietuvos keleiviams pasiūlyti dar žemesnes atostogų kainas. Vilniaus oro uostui šie metai buvo itin geri, o „Ryanair“ prie to prisideda skraidindama keleivius net septyniais maršrutais iš ir į Vilnių. Džiaugiamės savo efektyvia veikla Vilniuje ir tikimės, kad naujasis maršrutas bus toks pats sėkmingas, kaip ir pirmieji šeši. Bilietus skrydžiams naujuoju maršrutu į Vokietiją galėsite įsigyti www.ryanair.com/lt nuo rytojaus tik už 98 litus į vieną pusę, įskaitant mokesčius ir rinkliavas. Bilietai šiems skrydžiams bus greitai išgraibstyti, todėl kviečiame jau šiandien apsilankyti mūsų interneto svetainėje.“

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::1.05549192sec.