AVIS Lietuva – svetingiausia automobilių nuomos bendrovė Vilniuje

Vilniaus miesto savivaldybės Turizmo skyriaus organizuotame konkurse „Vilniaus svetingumas 2011“ svetingiausia automobilių nuomos įmone išrinkta bendrovė „AVIS Lietuva“.

Vilniaus rotušėje iškilmingai pasveikinti ir apdovanoti konkurso „Vilniaus svetingumas 2011“ dalyviai ir nugalėtojai. Ketvirtą kartą surengtame konkurse buvo renkamas ne tik svetingiausias sostinės viešbutis, restoranas, muziejus ar atvykstamojo turizmo agentūra, bet ir automobilių nuomos bendrovė. Pirmą kartą įsteigtos nominacijos nugalėtoja tapo automobilių nuomos bendrovė „AVIS Lietuva“.

„Džiugu tokia gražia proga pagerbti tuos, kurie ištisus metus turi reprezentuoti mūsų miestą. Dažnai stebiu darbuotojus, vertinu jų profesionalumą ir galiu tvirtinti – Vilnius yra svetingas miestas, galvojantis iš pradžių apie svečią, paskui apie save. Ir toks miestas, tikiu, gali tapti svetingiausiu miestu Europoje“, – sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Išrinktos svetingiausios automobilių nuomos bendrovės „AVIS Lietuva“ generalinė direktorė Daiva Kryžanovskienė džiaugėsi: „Itin malonu dalyvauti šioje Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyvoje ir pelnyti tokį garbingą apdovanojimą. Į Vilnių verslo reikalais ir pailsėti atvykstantiems svečiams nuomojame automobilius ir visuomet stengiamės laikytis kompanijos „AVIS“ šūkio – „Mes stengiamės labiau“ (ang. „We try harder“).“ „Šis apdovanojimas pradžiugino mūsų kompanijos darbuotojus ir tapo puikia motyvacija dar geriau aptarnauti klientus. Esame vieni pirmųjų, su kuriais tenka susitikti į Vilnių atvykstantiems užsienio svečiams, todėl iš visų jėgų stengiamės parodyti gerą Lietuvos įvaizdį ir aukštą aptarnavimo lygį“, – sakė p.DaivaKryžanovskienė.

Apie Avis Rent A Car

Avis Rent A Car System, LLC ir jos dukterinės bendrovės valdo vienus iš pirmaujančių pasaulio automobilių nuomos prekės ženklų ir teikia verslo ir poilsio kelionių klientams kokybiškas automobilių nuomos paslaugas 2100 nuomos stočių JAV, Kanadoje, Australijoje, N. Zelandijoje ir Amerikos/Karibų regionuose. Bendrovė priklauso Avis Budget bendrovių grupei, Inc. CAR -1.89%. Daugiau informacijos rasite http://www.avis.com/ .

Apie „AVIS Lietuva“

Lietuvoje AVIS pradėjo veiklą 1993 metų pavasarį ir šiuo metu yra sparčiausiai besiplečianti trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos kompanija, siūlanti ypač didelį kokybiškų nuomos paslaugų pasirinkimą. 1998, 2000–2001, 2005, 2009 bei 2010 metais „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS kompanijų („AVIS Lietuva“ priklauso grupei kompanijų, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). „AVIS Europe plc.“ 2000 metais pripažino „AVIS Lietuva“ geriausių rezultatų pasiekusia kompanija, o 2002 metais ją apdovanojo už „We try harder“ dvasios išlaikymą. Be to, 2001–2007 metais „AVIS Lietuva“ buvo išrinkta geriausia Lietuvos turizmo asociacijos narių partnere.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.48519707sec.