Atidarė «Kalėdinį turizmo informacijos centrą»

Gruodžio 8 d. Kauno turizmo informacijos centras atidarė „Kalėdinį turizmo informacijos centrą“. Toks žiemiškas ir šventinis turizmo informacijos centras atidarytas jau devintąjį kartą. Nuo šiandien čia bus galima gauti ne tik visą informaciją apie turizmą Kauno mieste, tačiau ir informaciją apie šventinius renginius.

Šią žiemą be jau anksčiau sukurtų ekskursijų, parengta ir naujų. Visiems, norintiems šventiniu laikotarpiu smagiai ir turiningai praleisti laiką, siūloma nauja ekskursija „Apšerkšnijusi Žalgirio arena“, kuri kviečia apžiūrėti dailią, naują „ŽALGIRIO“ areną, palandžioti po VIP kambariukus ir pakelti taurę šampano krepšinio aistromis alsuojančiame restorane „Keturiolika dešimt..“. Norintiems pakeliauti šiek tiek toliau, siūlome ekskursiją „Kalėdinis Birštonas su pramogėlėmis“. Šios nuotaikingos ekskursijos programoje ir šaunios maudynės baseine, snieguotas Nemuno vingis nuo Vytauto Didžiojo kalno, ir dar daugiau šaunių pramogų.

Šiais metais Kaune šventiniu laikotarpiu vyks ypatingai daug įvairiausių renginių. Kiekvienam užsukusiam į „Kalėdinį turizmo informacijos centrą“ pasiūlysime nemokamų leidinių, pristatančių turimo galimybes Kaune, nemokamų žemėlapių, įsigyti dovanų kuponų ar ekologiškų lino gaminių, bet ir „Kalėdinių pramogų gidą“ – nemokamą renginių programą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18110514sec.