Smaragdinė Kauno eglė pretenduoja į Guinnesso rekordų knygą

Žinia apie Kauno Rotušės aikštės puošmena tapusią pagrindinę miesto eglę netruko išplisti po visą pasaulį. Sužinoję apie originalų, iš beveik 50 tūkst. plastikinių butelių pagamintą kūrinį, juo susidomėjo garsiosios Guinnesso rekordų knygos rengėjai.

Šią savaitę smaragdinės eglutės autorė Jolanta Šmidtienė sulaukė pasiūlymo savo kūrinį užregistruoti Guinnesso rekordų knygoje. Menininkė nedelsiant parengė visus būtinus dokumentus, prie jų pridėjo eglutės nuotraukas bei sukurtą filmą ir užpildytą paraišką vakar išsiuntė Guinnesso rekordų fiksuotojams.

„Visa tai įrodo, jog tikri stebuklai padaromi iš labai paprastų dalykų. Šiuo atveju buvo plastiko buteliai, kurie galiausiai virto smaragdiniu stebuklu, nepalikusių abejingų", - teigė J. Šmidtienė.

Per beveik tris savaites, prabėgusias nuo eglutės įžiebimo, tiek jos autorė, tiek ir Kauno savivaldybė sulaukė gausybės laiškų ir skambučių iš užsienio šalių žurnalistų. Užsienio žiniasklaidos agentūrų ir žinomų spaudos leidinių žurnalistai prašė atsiųsti eglutės nuotraukų bei teiravosi informacijos apie šį originalų kūrinį.

Straipsnis apie pagrindinę Kauno eglę buvo paskelbtas pagrindinio Italijos dienraščio „Repubblica" internetiniame tinklalapyje, viename didžiausių Škotijos laikraščių „Sunday Post". Informaciją apie Rotušės aukštės puošmeną platino Vokietijos spaudos agentūra DPA, viena iš didžiausių pasaulio naujienų agentūrų „World Entertainment News Network" ir kitos.

Iš plastiko butelių pagamintas kūrinys sulaukė didelio JAV, Ispanijos, Vokietijos, Italijos, Airijos, Lenkijos, Škotijos bei kitų šalių dizainerių bendruomenių dėmesio.

„Suprantama, jog toks gyvas susidomėjimas mums labai malonus - tai garsina Kauną. Padėkoti reikėtų ne tik išradingiems ir darbštiems eglutės kūrėjams, bet ir užsienyje gyvenantiems mūsų tautiečiams, kurie žinią apie eglutę išplatino internetinėje erdvėje", - kalbėjo Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.30529618sec.