Atvykstamajam turizmui oro transportu skatinti – nauji skrydžiai ir aktyvesnė rinkodara

Šiais metais oro uostų tvarkaraščiai papildyti turizmo sektoriui labai svarbiais tiesioginiais skrydžiais iš Maskvos į Vilnių ir Kauną, o nuo kitų metų kovo mėnesio bus pradėti nauji tiesioginiai skrydžiai iš Paryžiaus Bovės (pranc. Beauvais) oro uosto į Vilnių. Šie skrydžiai iš prioritetinių Lietuvos turizmo rinkų – tai šių metų Darbo grupės atvykstamajam turizmui oro transportu skatinti rezultatas.

„Teigiamus pokyčius jau matome – atvykstančiųjų turistų skaičius oro transportu auga – per 2011 m. 9 mėnesius į Lietuvą atskrido 35 proc. daugiau turistų nei tuo pačiu 2010 m. laikotarpiu. Tad ir kitais metais dirbsime ta pačia kryptimi – sieksime spręsti Lietuvos patrauklumo oro transportu atvykstantiems turistams problemą ir didinti į mūsų šalį atvykstančių turistų skaičių. Tikimės, numatytos priemonės padės pasiekti ir peržengti simbolinę 2 mln. užsienio turistų ribą per metus“, – sako ūkio ministras Rimantas Žylius.

Darbo grupė atvykstamajam turizmui oro transportu skatinti jau suderino tolimesnių veiksmų planą 2012 metams. Jame numatytos konkrečios priemonės, skirtos skatinti užsienio turistus atvykti į Lietuvą. Įgyvendinant plane numatytas priemones, tikimasi užsienio turistų srautų didėjimo iš Prancūzijos, Vokietijos, Rusijos ir Izraelio.

Kitais metais numatyta daug renginių Lietuvos turizmo produktams ir galimybėms pristatyti, bus rengiami užsienio žurnalistų ir turizmo verslo atstovų vizitai, vykdomos Lietuvos reklamos ir įvaizdžio kampanijos. Siekiant išplėsti skrydžių geografiją, numatomi susitikimai su potencialių oro transporto vežėjų atstovais.

Darbo grupę atvykstamajam turizmui oro transportu skatinti sudaro Ūkio ministerijos, Susisiekimo ministerijos, Užsienio reikalų ministerijos, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos, Vilniaus, Palangos, Kauno oro uostų bei Lietuvos aviacijos asociacijos atstovai.

Šiuo metu reguliariuosius skrydžius iš šalies oro uostų vykdo 17 oro linijų bendrovių. Lietuvą tiesiogiai galima pasiekti iš 36 Europos oro uostų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17505002sec.