Rotušės aikštė šventinę nuotaiką skleis visą sausį

Rotušės aikštėje stovinti smaragdinė eglutė kauniečius ir miesto svečius džiugins iki vasario 2 dienos, katalikų švenčiamų Grabnyčių.

Praėjusiais metais pirmą kartą buvo sulaužyta tradicija pagrindinę miesto eglę nupuošti iškart po Trijų Karalių šventės. Pasak smaragdinės eglutės autorės Jolantos Šmidtienės, kalėdinę nuotaiką skleidžianti Rotušės aikštė net ir pasibaigus šventėms vilios miestiečius užsukti ir maloniai praleisti laiką.

Atėję pasigrožėti pagrindine miesto egle, kauniečiai Rotušės aikštėje randa daugiau atrakcijų. Kalėdiniame miestelyje vyksta šventinė prekyba, vaikams sekamos pasakos, rodoma senoji animacija, studentai rengia užsiėmimus mėgstantiesiems rankdarbius. Nors buvo planuojama, jog Rotušės aikštėje įsikūręs „Smaragdinis Kalėdų miestas" veiks iki sausio 9 d., jo veiklą planuojama pratęsti iki vasario.

Suteikiant leidimą šventiniu laikotarpiu prekiauti Rotušės aikštėje, buvo atsižvelgiama į tai, kad produkcija būtų lietuviška ir atspindėtų švenčių dvasią. Už prekybą „Smaragdiniame Kalėdų mieste" atsakingas Kauno kultūros centro „Tautos namai" direktorius Albinas Vilčinskas pastebėjo, kad didelio pirkėjų dėmesio gali sulaukti ir labai paprasti dalykai. Pasak jo, vienu populiariausių produktų tapo čia pat gaminamos spurgytės.

„Žinoma, savo sąlygas diktuoja ir orai. Jei pernai visi džiaugėsi aikštėje išlieta čiuožykla, tai šiemet itin paklausios vaikiškos supynės", - tvirtino A. Vilčinskas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18166089sec.