«Avis Delivers» - naujos automobilių nuomos galimybės Jungtinėje Karalystėje

Gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje naudinga žinoti, kad „Avis“ automobilių nuomos kompanija paskelbė apie naują, patobulintą automobilių pristatymo ir paėmimo paslaugą – „Avis Delivers“. Dėl šios paslaugos automobilių nuoma tapo dar paprastesnė, nes automobiliai pristatomi klientams tiesiai prie durų, o nuomos laikotarpio pabaigoje paimami iš kliento.

Nesvarbu, kokia pageidaujama automobilio pristatymo vieta, naujoji patobulinta „Avis“ paslauga suteikia klientams lankstumo. Pateikus užsakymą internetu arba tiesiog paskambinus telefonu automobilis pristatomas arba paimamas vos nuo 42 litų (apie 10 svarų sterlingų). Pateikus užsakymą iki 12:00 val. automobilis bus pristatytas tą pačią dieną, todėl „Avis Delivers“ yra idealus sprendimas tiems, kuriems pritrūksta laiko, kurie mėgsta užsisakinėti paskutinę minutę arba tiems, kurie penktadienį iš karto po darbo nori išvykti iš miesto.

Klientams, užsisakius automobilio pristatymo ir paėmimo paslaugą, visi dokumentai sutvarkomi telefonu dar prieš pristatant automobilį, todėl išsinuomoti automobilį paprasta, greita ir patogu. Anthony Ainsworth, „Avis“ automobilių nuomos kompanijos Jungtinėje Karalystėje komercijos direktorius sakė: „ „Avis Delivers“ papildo pernai pristatytą „Pristatymo į namus“ paslaugą, todėl dabar klientams galime pasiūlyti dar daugiau paslaugų, kad automobilio nuomos procesas būtų dar sklandesnis ir patogesnis. Galimybė automobilį pristatyti į klientui patogią vietą jau užsakymo dieną yra dar vienas žingsnelis siekiant šio tikslo.“

Apie „Avis Budget Group“

„Avis Budget Group, Inc.“ yra pasaulyje pirmaujanti automobilių nuomos paslaugų teikimo įmonė, kuri klientams geriau žinoma prekių ženklais „Avis“ ir „Budget“. Kompanija turi apie 10.000 nuomos stočių apytikriai 175 pasaulio šalyse.“Avis Budget Group“ tiesiogiai valdo savo nuomos stotis Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Australijoje, o kitose pasaulio šalyse yra išdavusi veiklos licencijas. „Avis Budget Group“ turi apytiksliai 28000 darbuotojų, įmonė registruota Parsippany, N.J. Daugiau informacijos rasite http://www.avisbudgetgroup.com/.

Apie „AVIS Lietuva“

Lietuvoje AVIS pradėjo veiklą 1993 metų pavasarį ir šiuo metu yra sparčiausiai besiplečianti trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos kompanija, siūlanti ypač didelį kokybiškų nuomos paslaugų pasirinkimą. 1998, 2000–2001, 2005, 2009 bei 2010 metais „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS kompanijų („AVIS Lietuva“ priklauso grupei kompanijų, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). „AVIS Europe plc.“ 2000 metais pripažino „AVIS Lietuva“ geriausių rezultatų pasiekusia kompanija, o 2002 metais ją apdovanojo už „We try harder“ dvasios išlaikymą. Be to, 2001–2007 metais „AVIS Lietuva“ buvo išrinkta geriausia Lietuvos turizmo asociacijos narių partnere.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.35387993sec.