ArtCar – išskirtinis AVIS automobilis nuomai

Automobilių nuomos kompanija „AVIS“ pirmą kartą Jungtinėje Karalystėje pristatė išskirtinį nuomojamą automobilį ArtCar.

Įspūdingo dizaino juodos matinės spalvos automobilį su geltonais piešiniais kūrė gerai žinomas britų menininkas Si Scott. Si Scott labiausiai žinomas dėl unikalaus ranka kurtų piešinių ir skaitmeninio meno derinimo. Paskutiniajame jo darbe ant „AvisArtCar“ kėbulo šiuolaikiškai pavaizduotas tekantis vanduo, lūžtančios bangos ir šokinėjančios žuvys.

Apsilankius „AVIS“ Jungtinės Karalystės „Facebook“ socialinio tinklo svetainėje galima laimėti pasivažinėjimą šiuo Si Scott sukurtu ArtCar automobiliu. Automobilis buvo kuriamas specialiai konkursui, kurį „AVIS“ kompanija organizavo visos Europos mastu, siekdama paskatinti žmones susikurti savo „ArtCar“ automobilius.

Konkurse dalyvavo per 1000 dalyvių iš šešių Europos šalių, įskaitant Jungtinę Karalystę. Konkursą laimėjo Andrea-Victoria Halbroth, Londone gimusi, bet Vokietijoje gyvenanti iliustratorė ir tatuiruočių meistrė. Jos kurtas piešinys (žr. nuotraukoje) papildo kitų dviejų Si Scott ir prancūzų kilmės animacijos specialisto McBess kurtų automobilių dizaino gretas. Pirmą kartą istorijoje „ArtCar“ automobilius bus galima išsinuomoti.

Xavier Valee, „AVIS“ automobilių nuomos kompanijos Jungtinėje Karalystėje elektroninės prekybos direktorius pakomentavo: „Mus nustebino toks aktyvus dalyvavimas „AVIS“ organizuotame „ArtCar“ automobilių dizaino konkurse Jungtinėje Karalystėje, ir mes labai džiaugiamės savo komandoje turėdami tokį garsų menininką, kaip Si Scott.“

„AVIS“ yra pirmoji automobilių nuomos kompanija, prisidėjusi prie „ArtCar“ judėjimo, kuris skelbia postmodernistinę idėją, jog bet kas gali būti menininkas. Prasidėjęs 7-8 dešimtmetyje „ArtCar“ judėjimas šiuo metu išgyvena tikrą atgimimą, kuriame dalyvauja tiek plataus profilio automobilių gamintojai, tiek menininkai.

Apie „Avis Budget Group“

„Avis Budget Group, Inc.“ yra pasaulyje pirmaujanti automobilių nuomos paslaugų teikimo įmonė, kuri klientams geriau žinoma prekių ženklais „Avis“ ir „Budget“. Kompanija turi apie 10.000 nuomos stočių beveik 175 pasaulio šalyse. “Avis Budget Group“ tiesiogiai valdo savo nuomos stotis Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Australijoje, o kitose pasaulio šalyse yra išdavusi veiklos licencijas. „Avis Budget Group“ turi apie 28000 darbuotojų, įmonė registruota Parsippany, N.J. Daugiau informacijos rasite www.avisbudgetgroup.com/.

Apie „AVIS Lietuva“

Lietuvoje AVIS pradėjo veiklą 1993 metų pavasarį ir šiuo metu yra sparčiausiai besiplečianti trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos kompanija, siūlanti ypač didelį kokybiškų nuomos paslaugų pasirinkimą. 1998, 2000–2001, 2005, 2009 bei 2010 metais „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS kompanijų („AVIS Lietuva“ priklauso grupei kompanijų, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). „AVIS Europe plc.“ 2000 metais pripažino „AVIS Lietuva“ geriausių rezultatų pasiekusia kompanija, o 2002 metais ją apdovanojo už „We try harder“ dvasios išlaikymą. Be to, 2001–2007 metais „AVIS Lietuva“ buvo išrinkta geriausia Lietuvos turizmo asociacijos narių partnere.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19037509sec.