SIXT paruošė staigmenų tarptautinės turizmo parodos svečiams

Tarptautinės automobilių nuomos bendrovė SIXT dalyvaus Vilniuje vyksiančioje 18-oje tarptautinėje turizmo, sporto ir laisvalaikio parodoje „Vivattur 2012“. SIXT atstovai parodoje suteiks informacijos apie kelionių automobiliais sektoriaus naujoves ir siūlomas paslaugas. Vienintelė parodoje dalyvaujanti automobilių nuomos bendrovė parodos svečiams pasiūlys gauti auksinio nario kortelę ir savaitgaliui laimėti trečiosios kartos „BMW“ arba „MINI“ automobilį.

SIXT „Vivattur“ parodoje dalyvaus jau antrą kartą. Stebime rinkoje vykstančius pokyčius, į juos reaguojame, o kasmetinės parodos metu stiegiamės kelionių mėgėjams pasiūlyti, kas jiems aktualiausia. Pagrindinė šių metų tendencija – pingant lėktuvų bilietams, vis daugiau žmonių renkasi į užsienį keliauti lėktuvu, o nuskridę kelionę tęsia pasinaudoję automobilių nuoma. Tai pat pastebėjome, kad per pastaruosius metus užsienyje atostogaujančių lietuvių tarpe itin išpopuliarėjo išankstinė automobilių nuoma“, – sako automobilių nuomos bendrovės SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

Anot A. Andrašiūno, toks keliavimo būdas sutaupo ne tik laiko, bet ir pinigų. Didėjantis susidomėjimas automobilių nuoma ir jos prieinamumas lėmė, kad SIXT pastaraisiais metais plėtė savo tinklą, gerino paslaugų ir aptarnavimo kokybę. SIXT atstovai parodos metu dalyvius sieks supažindinti su naujovėmis, patarti kaip patogiai ir mažesnėmis išlaidomis keliauti užsienyje.

Pasak A. Andrašiūno, norėdami ne tik papasakoti apie keliones automobiliu svečioje šalyje, bet ir pasveikinti atėjus pavasariui, SIXT darbuotojai šiemet parodos lankytojams pateiks viliojančių pasiūlymų ir pakvies dalyvauti išskirtinėje loterijoje. Du parodos svečiai, apsilankę SIXT stende ir užpildę anketas, savaitgaliui laimės automobilius: vienas – trečios serijos „BMW“, kitas – automobilį „MINI“.

„Šiemet parodos lankytojams taip pat suteiksime galimybę įsigyti „SIXT Gold“ kortelę, kuri paprastai yra prieinama tik klientams, kurie automobilį nuomojasi bent penkis kartus per metus. Įvairias nuolaidas garantuojanti „SIXT Gold“ kortelė veikia 105-iose pasaulio šalyse, daugiau nei 4000 SIXT nuomos punktų. Be to, parodos svečiai už gerą kainą galės rezervuoti automobilius atostogoms Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Turkijoje ir Ispanijoje“, – apie parodos lankytojų laukiančias staigmenas pasakoja A. Andrašiūnas

Tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda „Vivattur 2012“ kovo 2-3 dienomis vyks Vilniuje esančiuose „Litexpo“ parodų rūmuose, 5-ojoje salėje (Laisvės pr.5, Vilnius). Parodos pradžia 10 val.

Apie SIXT

SIXT– viena iš Europoje pirmaujančių bendrovių, teikiančių automobilių nuomos, pilno aptarnavimo išperkamosios ir veiklos nuomos, automobilių parkų valdymo ir konsultacijų dėl automobilių parkų valdymo paslaugas. Bendrovė nuomoja automobilius nuo vienos paros iki 5 metų. Daugiau apie įmonę: http://www.sixt.lt/; www.facebook.com/sixt.lietuva.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13354206sec.