SIXT automobilio nuomą Baltijos šalyse siūlo už 1 eurą

Tarptautinė automobilių nuomos kompanija SIXT kelionei iš Vilniaus į Rygą ar Taliną automobilį siūlo išsinuomoti vos už 1 eurą. Tokią galimybę SIXT pirmąkart pasiūlė praėjusiais metais, o šiemet už tokią kainą bus galima ne tik nukeliauti iki Rygos ir Talino, bet ir grįžti atgal.

„Tradiciškai gegužės mėnesį kyla ne tik oro temperatūra, bet ir žmonių noras keliauti. Vis daugiau šeimų ar draugų kompanijų išsirengia į kelionę per Baltijos šalis: tai smagus laisvalaikio praleidimo būdas ir galimybė aplankyti nemažai įdomių vietų“, – sako SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

A. Andrašiūnas priduria, kad SIXT klientai Baltijos šalyse siūlomų pramogų gausa nesiskundžia. Keliaujantiems Latvijoje siūloma aplankyti laisvo kritimo pramogas „Aerodium“ ir bobslejaus trasą Siguldoje, Rygos senamiestį, o Estijoje besilankantys turistai mėgsta SPA, mokslo ir pramogų centrus Taline ir Tartu.

Kad įdomiausias Baltijos šalių vietas aplankyti būtų dar paprasčiau, SIXT siūlo automobilį kelionei tarp Baltijos šalių sostinių išsinuomoti vos už 1 eurą. Kelionei atgal automobilį galima išsinuomoti iš SIXT automobilių parkų Latvijoje ir Estijoje.

SIXT pasiūlymas galioja gegužės 21 – 28 dienomis. Automobilį už 1 eurą galima išsinuomoti daugiausiai 3 dienoms. Pateikti paraišką pasinaudoti pasiūlymu gali 21 metų sulaukę žmonės, turintys galiojantį tarptautinį vairuotojo pažymėjimą, dvejų metų vairavimo patirtį ir kreditinę kortelę. Pasiūlymo anketą ir taisykles galima rasti SIXT puslapyje „Facebook“ www.facebook.com/sixt.lietuva. Automobilių skaičius yra ribotas.

Taip pat SIXT siūlo rinktis iš 120 naujų SIXT flotilę neseniai papildžiusių BMW, Volkswagen, Toyota, Opel ir Ford markių automobilių.

SIXT toliau stiprina pozicijas Baltijos rinkoje. Šiuo metu Baltijos šalyse bendrovė siūlo daugiau nei 200 automobilių, kurie yra ne senesni nei 2 metai. SIXT nuomos punktai veikia visose trijose Baltijos šalių sostinėse – Rygoje, Taline ir Vilniuje – bei šių miestų oro uostuose. Iš viso Baltijos šalyse yra 7 automobilių nuomos punktai – trys Latvijoje, du Estijoje ir du Lietuvoje.

Apie „SIXT Lietuva“. SIXT – pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu www.sixt.lt; www.facebook.com/sixt.lietuva.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 


SIXT Latvija
,

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.32548809sec.