Lietuvoje bus kuriami išskirtiniai «AVIS ArtCar» automobiliai

Automobilių nuomos bendrovė „AVIS Lietuva“ savo klientams siūlys nuomotis unikalaus dizaino „AVIS ArtCar“ automobilius. Tai išskirtinis projektas, kuriame naujas „Volkswagen up!“ automobilis virs įspūdingu „ArtCar“ meno objektu. Vieną „Volkswagen up!“ automobilį papuoš Vilniaus dailės akademijos Grafinio dizaino katedros studentai, o kito „ArtCar“ automobilio puošybos autoriumi galės tapti kiekvienas norintis.

Pirmą kartą mūsų šalies istorijoje automobilių nuomos kompanija „AVIS Lietuva“ pristatys išskirtinius „ArtCar“ automobilius. Jais taps nauji ir šiuolaikiški „Vokswagen up!“ miesto mažyliai. Vieno „ArtCar“ automobilio išvaizdą sukurs Vilniaus dailės akademijos Grafinio dizaino studentų kūrybinės pajėgos, vadovaujamos profesorės Aušros Lisauskienės ir lektoriaus Aurimo Gaižausko. Prie kito „ArtCar“ automobilio išvaizdos kūrimo galės prisidėti kiekvienas norintis. Konkurso nugalėtojo darbo rezultatas – unikalus „AVIS ArtCar“ automobilis Lietuvoje.

„ArtCar“ judėjimas prasidėjo 7-ajame dešimtmetyje Jungtinėse Amerikos Valstijose. „AVIS“ yra pirmoji automobilių nuomos kompanija, prisidėjusi prie „ArtCar“ judėjimo. Jo pagrindinė idėja yra meno pagalba mašinoms suteikti individualumą ir išskirtinumą, o automobilį pateikti kaip meno kūrinį. Neabejotinai garsiausias menininkas, dalyvavęs šiame projekte, yra pop art legenda Andy Worholas, 1979 m. pristatęs išskirtinį BMW „ArtCar“ automobilį.

„AVIS Lietuva“ šiam unikaliam projektui pasirinko neseniai Lietuvoje pristatytą mažą, bet sumanų miesto automobilį „Volkswagen up!“. Pasak „AVIS Lietuva“ generalinės direktorės Daivos Kryžanovskienės, ši šiuolaikinė miesto mašina idealiai atspindi įmonės novatoriškumą ir siekius klientams siūlyti modernius ir draugiškus aplinkai automobilius.

Pasak kūrybiniam procesui vadovausiančios profesorės Aušros Lisauskienės, tai pirmas Grafinio dizaino katedros studentų darbas, kurio pagrindinis objektas yra automobilis. Norą bendradarbiauti su „AVIS Lietuva“ lėmė ir tai, kad „ArtCar“ automobilis pateikiamas kaip meno kūrinys be jokių apribojimų, o kurdami mašiną studentai turės visišką laisvę.

Jau birželio pradžioje Vilniaus dailės akademijos studentai pradės dirbti prie savo projektų ir pateiks apie 60 „Volkswagen up!“ vizijų. Iš jų bus atrinkta 10 geriausių darbų, kurie bus toliau tobulinami. Galiausiai birželio antroje pusėje kompetentinga komisija išrinks nugalėtojo vardo vertą darbą. Jis ir taps išskirtiniu „AVIS ArtCar“ automobiliu, kurį jau šią vasarą galės rezervuoti ir išsinuomoti „AVIS Lietuva“ klientai.

Prie „ArtCar“ automobilio kūrimo galės prisidėti ir kiekvienas norintis. Netrukus „AVIS Lietuva“ informuos apie konkurso, kuriame būsimam autoriui tereikės apsilankyti interneto svetainėje, pradžią. Dalyviui reikės užpildyti anketą ir atsisiųsti „ArtCar“ automobilio atvaizdą. Kūrybingiausias konkurso dalyvis, kurio darbą geriausiu pripažins ta pati autoritetinga vertinimo komisija, ne tik taps unikalaus „AVIS ArtCar“ automobilio autoriumi, bet ir galės juo naudotis visą savaitgalį.

Apie Avis Rent A Car
Avis Rent A Car System, LLC ir jos dukterinės bendrovės valdo vienus iš pirmaujančių pasaulio automobilių nuomos prekės ženklų ir teikia verslo ir poilsio kelionių klientams kokybiškas automobilių nuomos paslaugas 2100 nuomos stočių JAV, Kanadoje, Australijoje, N. Zelandijoje ir Amerikos/Karibų regionuose. Bendrovė priklauso Avis Budget bendrovių grupei. Daugiau informacijos rasite
www.avis.com


Apie „AVIS Lietuva“
Lietuvoje AVIS pradėjo veiklą 1993 metų pavasarį ir šiuo metu yra sparčiausiai besiplečianti trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos bendrovė, siūlanti ypač didelį kokybiškų nuomos paslaugų pasirinkimą. 1998, 2000–2001, 2005, 2009–2011 metais „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS kompanijų („AVIS Lietuva“ priklauso grupei kompanijų, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). „AVIS Europe plc.“ 2000 metais pripažino „AVIS Lietuva“ geriausių rezultatų pasiekusia įmone, o 2002 metais ją apdovanojo už „We try harder“ dvasios išlaikymą. Be to, 2001–2007 metais „AVIS Lietuva“ buvo išrinkta geriausia Lietuvos turizmo asociacijos narių partnere, o 2011 m. konkurse „Vilniaus svetingumas 2011“ pripažinta svetingiausia automobilių nuomos įmone. Taip pat „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia 2011 m. AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS įmonių.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 


Avis
,


Siguldas novada TIC
,


Daugavpils TIC
,


Talsu novada tic
,

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16609693sec.