Jūrų muziejuje apsilankiusiems Neringos svečiams – lengvata

Vasaros sezonas Neringos lankytojus pasitinka su dar viena naujove - nuo šiol apsilankiusiems Lietuvos jūrų muziejuje, grįžtant į kurortą nebus taikomas vietinės rinkliavos mokestis už įvažiavimą.

„Nuolatos siekiame mūsų lankytojams pasiūlyti kuo daugiau paslaugų ir pramogų. Neringos kaimynystėje įsikūręs Lietuvos jūrų muziejus gali pasiūlyti puikią pažintinę programą dar labiau praturtindamas kurorto svečių poilsį. Tikimės, kad ši lengvata ne tik paskatins mūsų lankytojus apsilankyti Jūrų muziejuje, bet ir prisidės prie kurorto sezoniškumo mažinimo, paįvairins poilsį Neringoje blogu oru“, - apsilankyti muziejuje kviečia Neringos savivaldybės meras Antanas Vinkus.

Pasak Lietuvos jūrų muziejaus direktorės Olgos Žalienės, turizmą vystyti ir pritraukti daugiau poilsiautojų prie Baltijos jūros, galima tik siūlant jiems daugiau prasmingų laisvalaikio praleidimo būdu.

„Viešnagė Jūrų muziejuje leis Neringos svečiams praturtinti atostogas paslaptingo vandenų pasaulio ir gimtosios Baltijos pažinimu“, – sakė Olga Žalienė.

Neringos savivaldybės tarybos sprendimu vietinės rinkliavos nereikės mokėti asmenims, mechaninėmis transporto priemonėmis išvažiavusiems iš Neringos į Jūrų muziejų ir tą pačią dieną grįžusiems.

Tokie poilsiautojai grįždami turi pateikti ne seniau kaip prieš 10 kalendorinių dienų Alksnynės ar Nidos kontrolės poste įsigytą kasos čekį bei tos dienos muziejaus pažymėtą bilietą. Sprendimas priimtas, atsižvelgiant į pasirašytą bendradarbiavimo sutartį tarp Neringos savivaldybės ir Jūrų muziejaus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.48508716sec.