Keliaujantiems airBaltic siūlys penkias bilietų rūšis

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ savo keleiviams pristatė penkias bilietų rūšis – „Basic“, „Economy“, „Economy Flex“, „Business“ ir „Business Flex“. Įsigydami šių rūšių bilietus keleiviai galės pasirinkti tik tas paslaugas, kurių jiems reikia, ir nepermokėti už tai, kuo nesinaudos.

„airBaltic“ vyresnysis viceprezidentas pardavimams ir rinkodarai Michaelis Grimmas teigia, jog skirtingos bilietų rūšys leidžia oro bendrovės teikiamas paslaugas sugrupuoti pagal keleivių poreikius ir pageidavimus. „Penkios bilietų rūšys leis pasirinkti individualius poreikius atitinkančią kelionę su „airBaltic“ ir optimalų paslaugų kiekį. Jos svyruos nuo paprasčiausios „Basic“ rūšies iki visas paslaugas apimančio „Business Flex“, – sako M. Grimmas.

„airBaltic“ teikia platų spektrą paslaugų: keleiviai gali įsigyti viską, ko jiems reikia – nuo skrydžių bilietų iki maitinimo lėktuve. Bendrovė teikia „SeatBuddy“ vietų rezervavimo, bagažo registravimo paslaugas, galimybę keisti skrydžio datą ir laiką bei kitų paslaugų. Visas oro bendrovės paslaugas galima užsisakyti kiekviename skrydyje į ir iš daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, kitų NVS šalių ir Artimųjų Rytų miestų.

Kiekviena iš penkių bilietų rūšių – „Basic“, „Economy“, „Economy Flex“, „Business“ ir „Business Flex“ – leidžia naudotis vis didesniu kiekiu paslaugų. „Basic“ bilietas garantuoja mažiausią kainą, o esant poreikiui galima įsigyti daugiau paslaugų airBaltic.com svetainėje.

Užsisakiusieji „Economy“ bilietą gali naudotis platesniu paslaugų spektru, pavyzdžiui, nemokama bagažo registravimo paslauga. „Economy Flex“ bilietą turintys žmonės gali neribotai keisti savo kelionės planus. Šis bilietas yra pritaikytas verslo klasės keleiviams, kurie dėl kokių nors priežasčių negali skristi „Business Flex“ klase.

Verslo klasės bilietai suteikia galimybę naudotis aukščiausio lygio paslaugomis oro uoste, poilsio zonose ir skrydžių metu. „Business Flex“ bilietai suteikia visapusišką lankstumą ir Verslo klasei skirtas paslaugas visos kelionės metu.

Geriausias „airBaltic“ siūlomas skrydžių kainas ir sąlygas galima rasti oro bendrovės interneto svetainėje bei kelionių agentūrose. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

 

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14289713sec.